lek. dent. Marta Krawcow

Pani doktor Marta dokładnie wytłumaczyła mi planowane leczenie a potem pięknie odbudowała starte zęby.Bez pośpiechu i w miłej atmosferze.Jestem bardzo zadowolony z efektu.Serdecznie polecam!

Cudowna pani doktor! Tak pod względem kompetencji, jak i kultury osobistej i podejścia do pacjenta! Leczę się u Niej już kilka lat i mogę tylko polecić p. doktor z czystym sumieniem!

Najlepsza stomatolog u jakiej byłam-sympatyczna i delikatna,widać że lubi swoją pracę, doradza zawsze najlepszą opcję zarówno leczenia jak i cenową.Polecam wszystkim a przede wszystkim tym,którzy nie przepadają za wizytami u stomatologa.

Pani doktor Marta Krawcow, to osoba pełna empati z niesamowitym ciepłem i profeskonalizmem oraz zrozumieniem podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Kiedy przyszedłem do Pani doktor ze strasznym stanem mojego uzębienia, to sposób w jaki zostałem przez nią przyjęty i zdiagnozowany mimo strachu był niecodzienny.Uśmiech Pani doktor delikatność i atmosfera spowodowały, że kolejne wizyty były i nadal są przyjemnością. Ten sam profesjonalizm i oddanie prezentuje Pani doktor Bobińska oraz Pani Edytka Camora cudowni życzliwi ludzie. Dowodem niech będzie dzieło Pani doktor Marty Krawcow w postaci moich pięknych ząbków za niewielkie pieniądze jak na ceny Warszawskie. Bardzo serdecznię dziękuję - wdzięczny Dariusz Kotłowski pacjent.Warszawa.