Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm

Polecam Panią doktor,za każdym razem kiedy idę na wizytę jestem zachwycona i z uśmiechem wychodzę z gabinetu. Zarówno Pani Marta jak i personel pracują na najwyższym poziomie,a podejście do pacjenta to bardzo ważna kwestia. Polecam każdemu kto chce z zadowoleniem patrzeć w lustro.

Polecam każdemu kto chce z zadowoleniem patrzeć w lustro.

Nie mogłam trafić do lepszej pani doktor .Cierpliwie tłumaczy ,odpowiada na pytania w sposób wyczerpujący a przede wszystkim prostuje zęby bbbbardzo skutecznie.U dwójki moich dzieci proces leczenia dobiegł prawie końca.Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor Martę. Zielaskiewicz

Jak najbardziej polecam! Z pewną taką nieśmiałością udałam się do Pani doktor z pytaniem czy w moim wieku (grubo po 40) jest sens prostować zęby. Dzisiaj uśmiecham się do swojego odbicia w lustrze :-) a jak zdjęto mi aparat to popłakałam się z radości widząc proste zęby. Pani doktor, a właściwie wszystkie Panie które pracują w tym gabinecie, to osoby bardzo sympatyczne i kompetentne. Na każde pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź. Każdy zgłoszony problem od razu był rozwiązywany. Nie żałuję ani czasu ani cierpienia (aparat to nie frajda przecież).

Moja córeczka chce być jak pani doktor i robić to co pani doktor, a na wizyty chodzi podekscytowana. Jej aparacik ma brokat i czerwone serduszko. Ząbki szybko się prostują. To jest efekt cudownego podejścia do dzieci i dużej motywacji ze strony dr. Kwiatkowskiej. Polecam.

Na lepszego lekarza nie mogłam trafić!!! Pani doktor to wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek, a leczenie trwało bardzo krótko w porównaniu z tym, co mi opowiadali znajomi z innych gabinetów. Teraz w końcu bez kompleksów mogę się uśmiechać. Pani doktor pomogła mi przywrócić wiarę w siebie. Z całego serca polecam!

Przez wiele lat moja córka była leczona u ortodonty na kase chorych. Poprzednia Pani doktor zleciła usunąć u córki czwórke, tylko jedną. Co prawda kieł wszedł w to miejsce, ale wszystkie inne zęby, o zgrozo nawet przednie, przesunęły się też w to miejsce. Efekt był taki, że córka miała zęby, jedynki, z boku głowy. Widok koszmarny. Lekarze rozkładali ręce, że już nic nie da się zrobić. Na szczęści pani doktor Kwiatkowska podjęła się leczenia aparatem stałym. Teraz córka wygląda już normalnie, a nie jak ciekawostka medyczna. Jestem bardzo wdzięczna i przestrzegam wszystkich, aby konsultować dzieci u innych lekarzy, gdy ktoś proponuje dziecku usuwanie zdrowych zębów.

Byłem na innych konsultacjach, stwierdzono brak mozliwosci leczenia, chyba ze w klinice w Warszawie, na pewno usunac trzeba 4 zeby, leczenie trwac bedzie wiele lat. Dobrze ze to byla duza pomylka. jestem juz po leczeniu u dr Kwiatkowskiej, zeby sa super proste, leczenie trwalo 1,5 roku, zebow nie usuwalem.

Stanowczo nie polecam tej ortodontki, wspomnę tylko jedną sytuację założyła mi aparat podczas gdy miałam ubytek w zębie i skierowując mnie do dentysty chyba zapomniala o fakcie, iż mając łuk podniebienny nie można wykonac jakich kolwiek działań mających na rzeczy wypełnienie ubytku... Teraz grozi mi leczenie kanałowe, po ptostu czapki z głów przed precyzją tej ortodontki

Jestem pacjentem z Anglii i prostuje zęby u pani doktor. Wyrażam uznanie dla fachowości i wysokiej jakości usług, po każdej wizycie coś się dzieje w moim uzębieniu na plus. Poleciłem kilku swoim znajomym Anglikom założenie aparatu ortodontycznego i oni są zachwyceni. Ponad to jest bardzo komunikatywna i po angielsku rozmawia jak po polsku. Te rzesze pacjentów na poczekalni świadczą że warto się leczyć u Pani doktor. Klinika belladent jest na bardzo wysokim poziomie, przyjazna pacjentowi, aż chce się tam wracać. Polecam