lek. dent. Marta Łapaj

Mila, profesjonalna i kompetentna. Korzystałam z usług pani doktor już kilkukrotnie. Botox i powiększanie ust. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pięknie i naturalnie. Polecam

Bardzo kompetentna, a przede wszystkim niezwykle empatyczna i uprzejma Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta - Pani Doktor szczegółowo poinformowała o przebiegu zabiegu, a także o zaleceniach pozaabiegowych

Pani doktor godna polecenia. Przed zabiegiem, a miałam powiększanie ust wszystko mi wytłumaczyła, a co najważniejsze tak dobrała mi znieczulenie, że zabieg był bezbolesny. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę panią doktor. POLECAM

Najlepsza Pani Doktor w Katowicach! Zabiegi wykonuje w sposób profesjonalny, przy czym jest empatyczna i miła.

Umówiłem się na konsultację w Klinice Turowski w Katowicach. konsultacja miała dotyczyć przeszczepu włosów i innych partii ciała aniżeli głowa. Przyjęła mnie Pani Marta Łapaj (ukończyła studia stomatologiczne). Sposób podejścia do mnie i badanie żenujące, brak jakiejkolwiek fachowości w tej dziedzinie. Po oglądnięciu głowy była wręcz nie zainteresowana oglądnięciem miejsc, które miały zastąpić miejsca poboru grafów na skórze głowy. Zapisała mi jakiś środek, który na ulotce gdy po wykupieni przeczytałem nie był przeznaczony dla mnie bo dedykowany był dla męszczyzn w wiek 18-41 lat!!! A pani doktor spokojnie go mi przepisała. PO prostu żenada, że dr Turowski tak się reklamuje a świadczenie usług jest tragiczne. SZCZERZE NIE POLECAM!!! Unikajcie ich jeżeli myślicie o przeszczepie włosów!!!