lek. dent. Marta Ławrynowicz

Na pierwszą wizytę trafiłam z polecenia przyjaciółki, która wiedziała, że cykor ze mnie. Pani doktor zajęła się nie tylko zębami, ale też moim lękiem przed stomatologiem. Pacjent ma stale odczucie pełnej kontroli nad sytuacją i dokładnie wie co się będzie działo i dlaczego. Aktualnie pozwalam pani doktor na leczenie nawet bez znieczulenia. Mogę śmiało powiedzieć, że jej spokój i wrażliwość działają jak najlepsze znieczulenie :)

Bardzo dobra Pani stomatolog, miła i sympatyczna oraz kompetentna. Byłam z dzieckiem i na pewno będziemy pacjentami dalej.

Wielu stomatologów poznałem, ale ten jest najlepszy. Polecam każdemu. Pani doktor poza tym, że jest miła to zna się na swojej pracy.

Super dentystka. Właśnie wybieram się na kolejną wizytę. Lucy

Super dentystka. Właśnie wybieram się na kolejną wizytę. Lucy

Trafiłem do tej Pani przez przypadek i chciałbym więcej takich przypadków w życiu

Najlepszy stomatolog do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Od czasu kiedy leczę się u Pani dr Ławrynowicz wizyty u stomatologa to przyjemność. Oby więcej takich lekarzy

Super stomatolog :) Niemoge doczekac sie kolejnej wizyty :)

Super stomatolog :) Niemoge doczekac sie kolejnej wizyty :)

Najlepszy stomatolog jakiegokolwiek spotkałam. Leczę się u Pani Marty już od kilku ładnych lat, zawsze jest uśmiechnięta, uprzedza, uspokaja np. przed podaniem znieczulenia. Zawsze porozmawia. Naprawdę pragnę aby więcej było takich stomatologów. W dodatku jest młoda i bardzo ładna :) A.Kostuch

A.Kostuch