lekarz Marta Lewandowska

Świetny lekarz. Przejęła się moim stanem. Inni lekarze niestety bagatelizowali objawy. Byla wnikliwa, wszechstronnie mnie przebadała, poświeciła dużo czasu. Zaleciła dalszą diagnostykę, skierowała na KOR (gdzie okazało się, że mam zaawansowaną zakrzepicę). Dzięki niej mam rękę, a może i ocaliła mi życie.

Super lekarz.Podejście do pacjenta rewelacyjne.Pani doktor dosłownie spadła nam z nieba ;) .Życzę wszystkim pacjentom takiego lekarza.

Nic dodać nic ująć.Super lekarz.Polecam.Podejście do pacjenta rewelacyjne.Oby więcej było takich lekarzy jak pani doktor.