dr Marta Lipowska

Neurolog

Mam pytanie czy Pani dr przyjmuje gdzieś prywatnie ? Chodzi o pilną konsultacje z miastenią! Bardzo proszę o pomoc

Bardzo proszę o pomoc

Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.

Pani dr podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, badania nie tylko od strony neurologicznej ale i internistycznej, zleca dość dużo badań, omawia wyniki z pacjentem, wszystko tłumaczy, lekarz jak najbardziej godny polecenia! ;)

Wzór dla każdego lekarza. Mimo młodego wieku wielka wiedza, wspaniałe podejście, olbrzymia kompetencja. Brakuje słów podziwu dla pani doktor.

Bardzo dobry lekarz, sympatyczna i kompetentna.

Bardzo dobry lekarz, sympatyczna i kompetentna.

Niezwykle sympatyzna, uczynna i kompetentna.

Niezwykle sympatyzna, uczynna i kompetentna.

Pani dr Lipowska jest wspaniałym neurologiem, posiada ogromną wiedze medyczną. Bardzo dobrze i skutecznie leczy moją ciężką (niby nieuleczalną) chorobę.