lekarz Marta Liskiewicz

Pediatra

Stanowczo odradzam P. Liskiewicz. Jest bardzo podatna na sugestie rodziców co według mnie oznacza że nie potrafi trafnie i samodzielnie zdiagnozować choroby, wizyty u niej opierają sie wyłącznie na przeczytaniu kilku regułek z kartki, zero dobrych chęci do leczenia dzieci wręcz przeciwnie stara sie zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego twierdząc że nie podejmuję się leczenia a wydaje mi się że lekarz jest po to aby pomagać. Ponadto niejednokrotnie wychodziła z gabinetu podczas wizyty w trakcie badania dziecka co uniemożliwiało zadawania jakich kolwiek pytań lub udzielenie informacji. Nie polecam, zero kompetencji!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wadowice"?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
34-106 Wadowice

Parkowa 5

os. Jesionowe 2
34-100 Wadowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Emilii i Karola Wojtyłów 16