lek. dent. Marta Majcher-Caban

Moje chore wyobrażenia na temat sadystycznych dentystów w kitlach czerwonych od krwi i z dwumetrowymi tasakami w ręku zmieniły się zupełnie, odkąd zaczęłam korzystać z usług pani Marty. Jej delikatność oraz kunszt stomatologiczny wywołały mój podziw i uznanie. Dentysta idealny dla wszystkich przerażonych cykorów, którzy aby uniknąć wizyty u stomatologa chowają się pod łóżko, do szafy, bądź jedzą ogórki i popijają mlekiem. Gorąco polecam. Niezwykle tchórzliwa (i męcząca) pacjentka.

To była sama przyjemność siedzieć na fotelu. Oczywiście bolało (ale nie bardzo) za to atmosfera i podejście do pacjenta cudowne. A to uważam za bardzo ważne i na pierwszym miejscu. Profesjonalnie i zawodowo wyleczone zęby, Wielkie dzięki Pani doktor !!!

Najlepszy stomatolog na świecie , najlepsze ma znieczulenie nic nie czułam i teraz zawsze tam będę chodziła.Dziękuję Ala.

Polecam Pania Marte!!!To kompetentna i uprzejma Pani stomatolog. Janusz K.

Polecam Pania Marte!!!To kompetentna i uprzejma Pani stomatolog.
Janusz K.

Swietny dentysta.Polecam.Nic mnie nie bolalo:).Maciej

Swietny dentysta.Polecam.Nic mnie nie bolalo:).Maciej

To się nazywa dentysta z powołania !!! Wspaniałe podejście do pacjenta. Prawdziwy komfort, a przy Pani doktor można się naprawdę "wyluzować". Dziękujemy !!!

Lekarz dentysta Pani Marta Majcher-Caban jest przede wszystkim doskonalym fachowcem.Wzbudzila u mnie zaufanie swoja kompetencja, wiedza i zainteresowaniem moja osoba i moimi problemami zdrowotnymi.Zadko zdarza sie, aby czlowiek zostal wysluchany i bezstresowo leczony.Pierwszy raz nie balem sie dentysty i mnie moje skomplikowane leczenie nie bolalo.

Pani doktor to przede wszystkim wspaniały fachowiec, ma świetne podejście do pacjenta, w czasie wizyty pełen komfort. Profesjonalizm w każdym calu. Robiłam przednie koronki - efekt super. Dziękuję bardzo Pani Marto. Teresa

Pani doktor to nie tylko swietny fachowiec ale cudna kobieta

Pani doktor to nie tylko swietny fachowiec ale cudna kobieta

Wspaniala Pani Doktor.Uratowala mi zeba.Oby takich osob jak najwiecej.Dziekuje.Maria

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024