lekarz Marta Marcyniak-Górska

Dermatolog

To najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Takiego podejścia do pacjenta i kompleksowego podejścia do choroby nie spotyka się często. Poświęca pacjentowi wyjątkowo dużo czasu. Niestety nie przyjmuje prywatnie. Niestety, bo kolejki do Pani doktor spowodowały, że nie mogę sobie pozwolić na wizyty u niej. Trzeba być bezrobotnym lub emerytem, żeby pozwolić sobie na spędzenie kilku godzin (w trakcie dnia pracy), żeby doczekać się na wizytę. Ale jeśli macie problem, z którym nie potrafią poradzić sobie inni dermatolodzy to polecam.

"Anioł nie człowiek" chciało by się powiedzieć ... trafna diagnoza poprzedzona wywiadem , skuteczne leczenie i bdb podejście do młodego 4 letniego pacjenta ;))jedyny minus to długie kolejki do Pani doktor .