dr n. med. Marta Monist

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor.Mila sympatyczna empatyczna. Nie czuje sie wstydu i zarzenowania wszystko szczegolowo opowiada.Nie ma takiej bariery lekarz pacjent.Polecam

Po wizycie u p. Dr. Monist jestem rozczarowana, przepisała mi leki bez żadnch badań, które jak się okazało póżniej były konieczne, jak taki lekarz z takim doświadczeniem może tak lekkomyśnie podchodzić do zdrowia pacjentek . Na NFZ jest arogancka, nie miła, proponuje dalsze wizyty prywatnie za 100 zł. odniosłam wrażenie, że p, Dr. zależy tylko na pieniądzach a nie dobru pacjentek. To rozczarowanie spotkało mnie w przychodni w Łęcznej przy ulicy Stefani Pawlak. Nie polecam i ostrzegam inne pacjentki.

Pani Doktor jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem. Na wizycie byłam jak na razie tylko raz, ale z pewnością nie ostatni. Pani Doktor rozwiała moje wątpliwości i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Nie zaleca niepotrzebnych badań ani leków. Polecam w 100%

Witam wszystkie Panie. Czy mogłabym prosić na namiary na Pania doktor Monist. Gdyż chodziłam do niej na Jana Sawy a teraz tam juz nie przyjmuje i nie mam nr.telefonu. Z góry dziekuje. Aneta

Jestem zadowolona,to moja zaufana i ulubiona pani doktor,wszystko zależy od podjeścia do lekarza i odwrotnie,sympatia idzie w obie strony,nie miałam problemu nigdy na wizycie:)

witam!pani doktor jest zajefaną osobą bardzo dobrze poprowadziła mi moją ciąże polecam wszystkim opieka nad moją osoba i moja juz narodzoną córeczką była znakomita.Nie ma słów żeby opisać jak jestem zadowolona z opieki polecam bardzo gorąco świeta osoba przesympatyczna i opiekuńcza.Szkoda że pierwsza ciąża nie była prowadzona tak jak ta było by o wiele lepiej.pozdrawiam dorota z łęcznej:)

Miałam okazję być u dr Monist tylko raz, w zastępstwie za moją stałą panią doktor. Z gabinetu wyszłam ciesząc się, że nie jest to osoba prowadząca moją ciążę.

Nie polecam. Pani Monist nie wzbudzila mojego zaufania. Nadęta, nie miła, slaby kontakt z pacjentem. Zamiast mi pomóc jeszcze tylko zdenerwowała...

nie polecam,wręcz odradzam, bardzo niemiła i opryskliwa, naciągała na kolejne wizyty, nie pomogła a wrecz zaszkodziła

Nie polecam. Lekarka młoda i bardzo wyniosła w stosunku do swojej osoby.

Nie polecam. Lekarka młoda i bardzo wyniosła w stosunku do swojej osoby.