dr n. med. Marta Monist

3,5
3,6
3,4
3,3

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor.Mila sympatyczna empatyczna. Nie czuje sie wstydu i zarzenowania wszystko szczegolowo opowiada.Nie ma takiej bariery lekarz pacjent.Polecam

Po wizycie u p. Dr. Monist jestem rozczarowana, przepisała mi leki bez żadnch badań, które jak się okazało póżniej były konieczne, jak taki lekarz z takim doświadczeniem może tak lekkomyśnie podchodzić do zdrowia pacjentek . Na NFZ jest arogancka, nie miła, proponuje dalsze wizyty prywatnie za 100 zł. odniosłam wrażenie, że p, Dr. zależy tylko na pieniądzach a nie dobru pacjentek. To rozczarowanie spotkało mnie w przychodni w Łęcznej przy ulicy Stefani Pawlak. Nie polecam i ostrzegam inne pacjentki.

Pani Doktor jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem. Na wizycie byłam jak na razie tylko raz, ale z pewnością nie ostatni. Pani Doktor rozwiała moje wątpliwości i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Nie zaleca niepotrzebnych badań ani leków. Polecam w 100%

witam!pani doktor jest zajefaną osobą bardzo dobrze poprowadziła mi moją ciąże polecam wszystkim opieka nad moją osoba i moja juz narodzoną córeczką była znakomita.Nie ma słów żeby opisać jak jestem zadowolona z opieki polecam bardzo gorąco świeta osoba przesympatyczna i opiekuńcza.Szkoda że pierwsza ciąża nie była prowadzona tak jak ta było by o wiele lepiej.pozdrawiam dorota z łęcznej:)

Witam wszystkie Panie. Czy mogłabym prosić na namiary na Pania doktor Monist. Gdyż chodziłam do niej na Jana Sawy a teraz tam juz nie przyjmuje i nie mam nr.telefonu. Z góry dziekuje. Aneta

Dr Monist prowadziła moją ciąże i wszystkie wizyty jakie w tym czasie odbyłam wspominam niezwykle pozytywnie. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i uprzejma a jednocześnie konkretna i zaangażowana. Dokładnie tłumaczy badania i odpowiada na wszystkie pytania. Co najważniejsze niczego nie lekceważy. Nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u innego ginekologa.

Dr Monist prowadziła moją ciążę i nie tylko, nie mam do jej pracy żadnych zastrzeżeń. Badanie przeprowadza delikatnie, jest zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, odpowiada konkretnie na moje pytania, niczego nie lekceważy. Po porodzie pojawiła się w szpitalu co było bardzo miłe. Bardzo polecam!!

Młoda, ale bardzo kompetentna pani doktor! Wszystkie dolegliwości, badania oraz cel leczenia tłumaczy. Nie bagatelizuje! Bardzo delikatna podczas badania! Poza tym niezwykle uprzejma, sympatyczna i zawsze szczerze uśmiechnięta. Wprowadza dużo spokoju podczas wizyty, nie czuje się wstydu ani zażenowania! Polecam wszystkim!

Jestem zadowolona,to moja zaufana i ulubiona pani doktor,wszystko zależy od podjeścia do lekarza i odwrotnie,sympatia idzie w obie strony,nie miałam problemu nigdy na wizycie:)

Bardzo sympatyczna, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Można pożartować, kompetentnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Widać, że lubi to, co robi.