dr n. med. Marta Monist

Dr Monist prowadziła moją ciążę i nie tylko, nie mam do jej pracy żadnych zastrzeżeń. Badanie przeprowadza delikatnie, jest zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, odpowiada konkretnie na moje pytania, niczego nie lekceważy. Po porodzie pojawiła się w szpitalu co było bardzo miłe. Bardzo polecam!!

Dr Monist prowadziła moją ciąże i wszystkie wizyty jakie w tym czasie odbyłam wspominam niezwykle pozytywnie. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i uprzejma a jednocześnie konkretna i zaangażowana. Dokładnie tłumaczy badania i odpowiada na wszystkie pytania. Co najważniejsze niczego nie lekceważy. Nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u innego ginekologa.

Bardzo sympatyczna, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Można pożartować, kompetentnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Widać, że lubi to, co robi.

Będąc na wizycie u pani doktor odniosłam wrażenie, iż jest osobą bardzo wyniosłą i zbyt pewną siebie (mimo braku doświadczenia) Osoba tak młoda a już tak "przeżarta", co wśród lekarzy obserwuje się dopiero po kilku- kilkunastu latach praktyki. Życzę pani doktor trochę więcej pokory i kultury osobistej nie tylko wśród pacjentów.

Kontakt z panią doktor wspominam bardzo źle. Jest niekulturalna. Badania ogląda rozmawiając przez telefon, ignoruje pacjentki na sali. Jest antytezą lekarza.

Młoda, ale bardzo kompetentna pani doktor! Wszystkie dolegliwości, badania oraz cel leczenia tłumaczy. Nie bagatelizuje! Bardzo delikatna podczas badania! Poza tym niezwykle uprzejma, sympatyczna i zawsze szczerze uśmiechnięta. Wprowadza dużo spokoju podczas wizyty, nie czuje się wstydu ani zażenowania! Polecam wszystkim!