lekarz Marta Nałęcz-Kostrzewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,8

Jak czytam opinie o pani doktor to poprostu wierzyć mi się nie chce że myślimy o tej samej pani doktor. Fakt słyszałam, że niby się zmieniła ale żeby aż tak? Z moimi dziećmi dopiero od roku należymy do ośrodka do Suleczyna no ale już kilkanaście wizyt za nami. Jedno z moich dzieci bardzo czesto choruje i nigdy nie zawiodłam się na pani doktor. Zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa. Dokładnie wysłucha, doradzi ...W naszym przypadku stara się jak może by pomóc.. Od razu zdiagnozowała też problem laryngologiczny i skierowała do specjalisty.. gdzie nigdy nikt nawet nie zasugerował tego. Na wizyte też nigdy nie czeka się długo. Gdzie prędzej należeliśmy do innego ośrodka i czesto trzeba było korzystać z prywatnych usług bo zawsze na wizyte w osrodku czekało się kilka dni i zazwyczaj bezskuteczne i dziecko rozchorowywalo się bardziej..Dla nas trafienie na Panią doktor to ogromne szczęście i złego słowa nie powiem.

Pani Doktor do miłych nie należy. Skierowania na badania wypisuje bardzo niechętnie, z wypisywaniem leków stałych tez był problem który chyba zależał od humoru Pani Doktor. Ogolnie nie polecam i swoich dzieci na pewno nie będę u niej leczyć.

Pani strasznie zaniedbana, dzieci się jej boją, niemiła, wiele razy źle zdiagnozowała dziecko bądź nie zna diagnozy

Bezczelna kobieta obraża pacjentów, niemiła, źle traktuje dzieci oraz osoby biedne, zapisuje antybiotyki jak leci

Kompetencje tej Pani pseudo pediatry są równe zeru, brak skierowań na specjalistyczne badania, nieumiejętność stawiania diagnoz . Jak się naprowadza Panią dr. na to co ewentualnie może dolegać dziecku wielka obraza bo to ona jest lekarzem a nie Ty porażka!!!!!!!

Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta i bezgraniczna wiara w kuracje antybiotykami!