dr Marta Obremska

Kardiolog

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

Polecam. Pani Doktor mila i rzeczowa. Punktualność. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Zaczynam zalecenia

Pani Marta wysłuchala mnie dokladnie i dobrala odpowiednie leczenie z czego jestem b. zadowolona. Wszystko zostalo mi krok po kroku wyjasnione. Bardzo polecam!

Wszelkie niezbędne informacje zostały mi przekazane. Wszystko przedstawione w rzeczowy sposób. Gabinet jak i cały Medix przygotowany jeśli chodzi o obostrzenia dotyczące Covid.

Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna i skuteczna. Uzyskalam wsparcie..... leki dopasowane na pierwszej wizycie, wizyta kontrolna potwierdziła ich skuteczność.

Super lekarz. Bardzo profesjonalna, nowoczesna. Bardzo dokładnie wyjaśniła przyczynę dolegliwości. Umówiłam się już na następną wizyte. Doktor Obremska jest godna polecenia.

Jestem zadowolona z wizyty i na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u lekarza . Pani Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnione. Wizyta pozytywna. Polecam :)

Bardzo dobry lekarz i specjalista.Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy Rzadko trafia się lekarz z takim podejściem do pacjenta . Miły, kompetentny , leczenie będzie długotrwałe ale bez naciągania i niepotrzebnych kosztów .

Pani Doktor Marta Obremska jest bardzo miłym lekarzem , podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i empatycznie, dokładnie tłumaczy istotę schorzenia i przebieg leczenia .

Szczerze polecam. Pani doktor Marta Obremska już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie....postawiła trafną diagnozę........ma ogromną wiedzę i doświadczenie........jest lekarzem rzetelnym i kompetentnym..........jest mila i kontaktowa........pozdrawiam również cały personel Centrum Medycznego Medix który był mi bardzo pomocny .