dr Marta Obremska

Kardiolog

Szczerze polecam. Pani doktor Marta Obremska już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie....postawiła trafną diagnozę........ma ogromną wiedzę i doświadczenie........jest lekarzem rzetelnym i kompetentnym..........jest mila i kontaktowa........pozdrawiam również cały personel Centrum Medycznego Medix który był mi bardzo pomocny .

Bardzo dobry lekarz i specjalista.Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy Rzadko trafia się lekarz z takim podejściem do pacjenta . Miły, kompetentny , leczenie będzie długotrwałe ale bez naciągania i niepotrzebnych kosztów .

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Obremska to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca przelać optymizm na załamanych swoją chorobą pacjentów. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-)

Trafne rozpoznanie poprzedzone dokładnym i długim wywiadem. Otrzymałem wskazówki odnośnie dalszego postępowania, badań i leczenia. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Leczenie odbywa się zgodnie z zaleceniami pani dr.

Pani Doktor Marta Obremska jest bardzo miłym lekarzem , podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i empatycznie, dokładnie tłumaczy istotę schorzenia i przebieg leczenia .

Dobrze postawiona diagnoza, podjęte leczenie dało zamierzone efekty. Podsumowując profesjonalny, świetny specjalista godny polecenia .

Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Obremskiej i jestem pod wrażeniem jej fachowości. Doktor zadawała mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by się upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała długo i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

Doktor Obremska to lekarz z powołania; dzieki pani doktor moge jakoś funkcjonować. Chociaż mam cieżką chorobę to pomoc i dobroć ze strony doktor daje mi wiele. Dobrze dobrała mi leki, nie ma po nich skutków ubocznych. Chce powiedzieć że dziekuje pani doktor za to co robi dla mnie i wielu innych chorych osób.Jest dla mnie wsparciem.Lecze sie u nie już 10 lat na serce i dziękuję że spotkałam na swojej drodze tak wyjatkowa osobe i bardzo profesjonalną w swoim zawodzie. Kazdemu polecam panią doktor.

Wg. mnie ta kardiolog zasługuje na najwyższe noty i najlepsze opinie. Leczyłem się u nie i nigdy mnie nie zawiodła. Fantastyczna obsługa Medixu (www.medix.wroc.pl )– od wejścia już witają z uśmiechem.

Lepszego kardiologa nie znam a leczylam sie juz u kilku niby znanych luksusowych przychodniach.Pan dr zajmuje sie cala nasza rodzina od kilku lat. Bardzo ja polecamy!!