Marta Odyniec

Psycholog

Niestety zgadzam się z opiniami poprzedników, miałem nieprzyjemność być badany przez tą panią. Wizyta rozpoczęła się od oznajmienia że mam usiąść bokiem do pani doktor ze względu na okres chorobowy mogłaby zarazić się "czymś" ode mnie... Rozmowy telefoniczne w trakcie wykonywania testów. Szkoda gadać, nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu.

Psycholog (a raczej "psycholog") bardzo słaby. Pani Marta jest nie tylko niemiła, jest wręcz opryskliwa. Traktuje pacjenta z pogardą i wyższością. Poza tym szczytem nieprofesjonalizmu był fakt, że podczas badania w Instytucie Pracy na Aleksandrowskiej obecna była koleżanka pani Marty (inny psycholog) kiedy podczas rowiązywania przeze mnie zadania, panie rozmawiały o planach urlopowych oraz minionym weekendzie. Nie polecam tego lekarza!

Bardzo złośliwa i arogancka lekarka ,która sama potrzebuje leczenia psychicznego, psychiatrycznego ze swojej podłości do drugiego człowieka. Jako lekarka nie powinna badać zwierząt a ,co dopiero ludzi .Bardzo wredny i podły człowiek- pacjent.