Marta Olejnik

3,5
3,6
3,5
3,4

polecam. pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu a przy tym życzliwą osobą . wizyty odbywają się bez presji czasu zawsze przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem .

Dokładnie- kobieta strasznie zarozumiała, dla której najważniejsza jest kasa. Jak poprosiłam o wypełnienie kilku dokumentów, wykręcała się kłamiąc, że jest na szkoleniu. W tym czasie można było obserwować jej "nieszkoleniowe" zdjęcia na popularnym portalu społecznościowym.

Wczoraj miałam wizytę u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona w końcu ktoś odnalazł przyczynę mojego schorzenia , a wystarczyło jedno badania labolatoryjne. Bardzo dziękuję.

Jest ok. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała. Była miła i znała się na rzeczy.

Jest ok. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała. Była miła i znała się na rzeczy.

Młoda to fakt, ale bardzo mądra, rzeczowa, zorientowana w nowych sposobach leczenia. bardzo dokładnie bada, zbiera wywiad. Dzięki niej dostałam namiary gdzie szybko zakwalifikować się do leczenia SM. Szczerze polecam.

Młoda pani doktor z uśmiechem, wizyta konkretna. Pani doktor wytłumaczyła mi moją chorobą . Polecem wszystkim.

Bardzo ładna, kompetentna, seksowna.... Coraz bardziej mi się podoba....ale...ponoć łatwo się zakochuje.;-)

Znam panią doktor od kilku lat. Jest lekarzem z powołania, bardzo dobrym specjalistą, konkretną, życzliwą, zawsze uśmiechnięta. Na pewno będę kontynuować leczenie.

Barzo mila,poradzila i zrozumiala moj problem,umozliwila wizyte i badania do moich potrzeb.dziekuje.eliza

Pani doktor jest bardzo młoda . Dosyć kompetentna ale zbyt szybko przyjmuje pacjentów . Wydaje się nieco zarozumiała .