Miałam przyjemność wiele razy korzystać z pomocy Pani Doktor Opolskiej. Jest Ona przykładem tego, że Młody Lekarz, mimo mniejszego - bo krótszego doświadczenia, może być dobrym i cenionym specjalistą!!! Co do badań jestem zdania, że pytanie Lekarza o zasadność jest jak najbardziej na miejscu. Jeżeli chcemy sobie zrobić badania (sami dla siebie) możemy wykonać je prywatnie.Co do czasu spędzonego w gabinecie....nie jest ważne jak długo w nim jesteśmy, badanie infekcji trwa krótko, wywiad dotyczący złego samopoczucia może trwać dłużej, badanie dziecka wymaga skupienia i uwagi, to samo dotyczy osoby starszej. Pani Doktor jest zawsze DLA Pacjenta! Ma Ich mnóstwo:)Czasami czekam, żeby się do Niej zarejestrować. Często jest tak, że zły komentarz to wynik życiowej, ludzkiej złośliwości. I mam wrażenie, że tak jest w tym przypadku. Proszę wybaczyć ale komentowanie wyglądu Pani Doktor to brak szacunku...po prostu. Jest nie tylko atrakcyjnym i zadbanym człowiekiem ale przede wszystkim Lekarzem oddanym swojej pracy. Mam nadzieję, że moja opinia do Niej dotrze i poczuje się lepiej!!!!

Obie moje wizyty były konkretne i bardzo pomocne. Po nieudanej wizycie u innego lekarza i ostatecznie 2-tygodniowej infekcji wreszcie ktoś mnie wysłuchał, przebadał i ostatecznie pani doktor wyleczyła mnie w 3 dni. Ulga. Pozdrawiam

Same piątki i nie jestem znajomym czy z rodziny. U tej pani leczy się moja żona, którą bardzo chwali i u której ja zacząłem się leczyć jak tylko wystąpił problem ze zdrowiem. Poświęca pacjentowi sporo czasu - nie jest to tylko wysłuchanie jego historii i wypisanie recepty. Moja wizyta trwała 15-20 min. Przyszedłem w sprawie interpretacji wyników badań. Zostałem osłuchany klatka/plecy, pouciskany w miejscu wystąpienia bólu, zmierzono mi ciśnienie, przeprowadzono dogłębny wywiad i przepisano skuteczny w mojej ocenie lek (ból występował w regularnej, stałej częstotliwości. Póki co nie wystąpił), nie ...

Poświęca pacjentowi sporo czasu - nie jest to tylko wysłuchanie jego historii i wypisanie recepty. Moja wizyta trwała 15-20 min. Przyszedłem w sprawie interpretacji wyników badań. Zostałem osłuchany klatka/plecy, pouciskany w miejscu wystąpienia bólu, zmierzono mi ciśnienie, przeprowadzono dogłębny wywiad i przepisano skuteczny w mojej ocenie lek (ból występował w regularnej, stałej częstotliwości. Póki co nie wystąpił), nie protestowała, gdy poprosiłem o skierowanie na dodatkowe badanie i kazała przyjść z wynikiem zaraz po jego wykonaniu. Przy tym wszystkim pani bardzo miła i uprzejma. Widać, że obchodziło ją moje zdrowie; że nie chciała czegoś przegapić. Czuć, że lekarz z powołania. Szczerze polecam!

Pni doktor jest moim lekarzem rodzinnym od paru lat i jestem z jej opieki zadowolona.Jest rzeczowa, umie słuchać i leczyć......Oby jak najdłużej pracowała w naszej Przychodni Ponadto jest miłą i sympatyczną młodą osobą......

dziękuję pani doktor za profesjonalną opiekę medyczną i swietne podejście do pacjenta wszystkiego dobrego Paweł

Bardzo rzeczowa Pani doktor. Byłem u rodziny w Bydgoszczy i oczywiście NZOZ nie chciał mnie przyjąć bo nie ten rejon!! Sobota godzina 17:00 a na wizytę czekałem 40min. Serdecznie polecam Panią doktor.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Wcześniej chodziłem do różnych lekarzy ale teraz tylko do Pani Marty Opolskiej.

Młoda pani doktor nie umiejąca jeszcze rozmawiać z pacjentem. Krótka, konkretna,szybka, nie da się wypowiedzieć pacjentowi.Spieszy się,byle szybko zakończyć wizytę pacjenta.Z niechęcią daje skierowanie na badania, mówiąc,ze pojecie profilaktyki nie istnieje.Ze badać się należy jak "coś się zaczyna dziać". Tylko po co na swojej stronie WWW wypisuje co innego...Ładna buzia i paznokietki w deseń to nie wszystko.Jeszcze się musi wiele nauczyc...

Zdecydowanie mogę polecić. Byłem z dzieckiem , zajęła się nim tak jak należy. Szybko i czytelnie przekazała informacje dotyczące dawkowania leków.

NAJLEPSZY LEKARZ,JAKIEGO SPOTKAŁAM.BARDZO ZAINTERESOWANA PACJENTEM I JEGO PROBLEMAMI.NIEZWYKLE PROFESJONALNA I BARDZO SYMPATYCZNA.