lekarz Marta Ostrowska-Dumnicka

Lekarz rodzinny

Jestem zaskoczona niemiłą opinią o pani doktor,która nigdy nie zbywa pacjentów,zawsze przyjemna i usmiechnieta.Poświęca dużo czasu na rozmowę z chorym,dokładnie bada i tłumaczy chorobę i zlecone leczenie.Lecze się u p. dr wiele lat ,moja rodzina też i nigdy mnie nie zawiodła.To bardzo niesprawiedliwe co piszą złosliwi pacjenci.Bardzo polecam pania doktor!!!!

Zbyła mnie na samym poczatku. Mało komunikatywna , nieprzystępna. NIE POLECAM!

Zbyła mnie na samym poczatku. Mało komunikatywna , nieprzystępna. NIE POLECAM!

Urocza lekarka,leczy całą moja rodzine od 10 lat,bardzo dokladna, z dużą wiedzą medyczną.Polecam gorąco.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia,Pani dr bardzo sympatyczna,a najważniejsze to,że skuteczna.

Pani doktor bardzo kompetentna,z dużą wiedzą i doświadczeniem,widać że kocha swój zawód.Bardzo miła o wysokiej kulturze.

lekarz godny polecenia, z uwagi na dużą wiedzę fachową i ogromną życzliwość

lekarz godny polecenia, z uwagi na dużą wiedzę fachową i ogromną życzliwość

Po kolejkach widać jaki to lekarz.Zwykle do tej pani (prawie) doktor jest mała kolejka,natomiast do drugiej ciężko się dopchać.W moim przypadku zlekceważyła "cukier" w moczu...nie polecam, wręcz odradzam!!!