lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!

Wspaniala pani doktor, pelna empatii i świetny specjalista. Prowadziłam u niej ciążę i czulam, ze jestem w bardzo dobrych rekach. Polecam i ciesze sie, ze w tym kraju pełnym lekarzy gnomow sa jeszcze lekarze cudowni. Mam nadzieje ze Pani doktor nigdy sie nie zmieni i nie wypali zawodowo.

Kobieta aniol,jeszcze nigdy nie spotkalam tak wspanialej i wachowej opieki ze strony lekarza.Dostepna o kazdej poze,zawsze wszystko tlumaczy,nigdy nie ma pospiechu mimo czasami poznej pory w gabinecie.Odpowiada na kazde pytanie.Polecam kazdej kobiecie,badanie u niej to zero stresu i zero bolu i zero dyskomfortu.

Orientuje sie ktos czy Pani doktor Paliga przyjmuje nadal gdzies w Bytomiu?

Orientuje sie ktos czy Pani doktor Paliga przyjmuje nadal gdzies w Bytomiu?

Pani Doktor jest wspaniala kobieta,polecam ja kazdej kobiecie.Delikatna,kompetetnta,wie co i jak robi. Odpowiada na kazde pytanie.Dostepna o kazdej porze.Kobieta aniol,robi wszystko aby pomoc kobiecie zajsc w ciaze.POLECAM I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO.

Najlepsza Pani Doktor, bardzo kompetentna, mila i zaangazowana, polecam!

Najlepsza Pani Doktor, bardzo kompetentna, mila i zaangazowana, polecam!

Pani doktor to przemiła i sympatyczna osoba, która już na pierwszej wizycie wzbudziła u mnie ogromne zaufanie i wykazała się wieloma kompetencjami. Serdecznie polecam.

Bardzo miła, sympatyczna, szczególowo odpowiada na wszystkie pytania.Zobaczymy efekty.....

Chodziłam do Pani Doktor gdy przyjmowała w Sigmie i rzeczywiście to nie człowiek to ANIOŁ, miła, uśmiechnięta, kompetentna, służy pomocą. Polecam każdemu. W chwili obecnej jestem w ciązy, musiałam zmienić lekarza gdyż w klinikach w których Pani Doktor przyjmuje, jest drogo:(

Od niedawna moja Pani doktor i nie mam zamiaru jej zmieniac.Bardzo madra i kompetentna mimo mlodego wieku.W pelni zaangazowana w swoja prace,potrafiaca udzielac wszelkiej pomocy.Prawdziwy lekarz z tzw.powolania.