lekarz Marta Paprota-Kuskowska

Neurolog

Bardzo Miła Pani doktor, podejście ma profesjonalne i nie zbywa wymijającą odpowiedzią. Na spokojnie tłumaczy wyniki badań. Polecam

Świetny specjalista. Wytłumaczy wszystko co dotyczy choroby, poświęca dużo czasu na zbadanie pacjenta. Świetnie dobierze leki i pokieruje dalej jeżeli tego wymaga pacjent. Polecam!!!

Bardzo sympatyczna osoba,zawsze mila ma podejscie do pacjenta,dobrze leczy polecam Pania dr.pacjentom

Pani Marta to ciepła i sympatyczna osoba. Od samego początku czułam, że trafiłam na kompetentnego lekarza. Bardzo mi pomogła, nie podeszła do sprawy rutynowo- migrena garść leków i do widzenia.

Trafiłam z epi do Pani Marty po tułaczce po różnych neurologach, w różnych miastach. Dopiero Pani Marta zleciła kompleksowe badania obrazowe, wcześniej pomimo moich próśb, inni lekarze nie chcieli mnie przebadać. Faszerowali lekami bez dokładnej diagnozy. Dzięki Pani Marcie powoli mogę schodzić z leków, czuję się dobrze. Zawsze służy radą i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Ma podpisany kontrakt z NFZ, więc w ramach bezpłatnej opieki zdrowotnej można u Niej liczyć na świetną opiekę neurologiczną. Gorąco polecam.

100% polecam- wizyta bez żadnych zastrzeżeń jak również leczenie

100% polecam- wizyta bez żadnych zastrzeżeń jak również leczenie

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Zawsze uśmiechnięta, ładnie ubrana. Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem. A przede wszystkim dobrze i skutecznie leczy. Zdecydowanie polecam innym pacjentom.

świetny specjalista, kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta, szuka najlepszej metody leczenia. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz.Potrafi wysłuchać pacjenta i profesjonalnie się nim zajmuje.Dziękuję za wspaniałą opiekę lekarska.Polecam jako wspaniałego specjalistę

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy specjalista, z własnego doświadczenia polecam

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy specjalista, z własnego doświadczenia polecam