lek. dent. Marta Rataj

Lekarz zignorował ząb z głęboką próchnicą. Wypełnienie zostało założone na ząb, który nie został oczyszczony.

Byłam wczoraj u Pani doktor i zupełnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi jak powinno przebiegać moje leczenie. Nie podjęła się leczenia kanałowego ale skierowała mnie do innego specjalisty ze względu na skomplikowanie zabiegu. Zabezpieczyla ząb oraz zajęła się innym który wymagał leczenia. Jestem zadowolona i polecam :)!

Strzeż się kto może. Zero kompetencji. Nieuprzejma. Odsyła pacjentów z bólem bo ona zęba nie leczyła. Uważa że zęby najlepiej wyrywać nigdy więcej wizyty u takiego stomatologa.

Nie uzyskałem od pani informacje na temat dalszego leczenia. Pani doktor nie chętnie przekazywała co jest zrobione i co jeszcze trzeba zrobić. Nie polecam.