Byłam z moim 4-letnim synem na kontroli u Pani doktor i nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami. Zero podejścia do dzieci,Pani Doktor wyprosiła mnie z dzieckiem w wózku, stwierdziła że wózkiem nie wjeżdża się do gabinetu, a syn miał nogę w gipsie to ciekawe jak miał wejść....po czym nawet nie poczekała jak zostawię wózek przed drzwami choć trwało to dosłownie 2 sekundy- tylko poprosiła następną osobę....porażka, ponadto nic sie prawie nie odezwała, musiałam się dopytywać, bo inaczej niczego bym sie nie dowiedziała....nie polecam!

Byłam pacjentką Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Chrzanowie i bardzo pozytywnie oceniam doktor Różycką. To osoba kompetentna i konkretna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Barbara Ziaja

Barbara Ziaja

Osoba pełna poświęceń. Mająca łatwy kontakt z pacjentem. Spotkanie z nią jest jak z przyjaciółką, której zależy by nieść pomoc. Mogłoby być więcej takich lekarzy.

Byłam z 5 letnim synem w Poradni Chir.Dziecięcej-gdzie dowiedziałam się ,że syna czeka zabieg.Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi sposoób leczenia.Doskonale w sposób prosty przygotowała również syna na pobyt w oddziale Szpitala Powiatowego Chir.Ogólnej.Pobyt w szpitalu na oddziale można porównać do Szpitala w serialu Na dobre i złe.P.Różycka świetny.oddany lekarz,doskonały "fachowiec".Pielęgniarki całkowicie oddane swojej pracy