dr Marta Sadowska

Najlepszy dentysta w Warszawie. Miła, uprzejma usługa, wszystko super wyjaśnione i nareszcie dobrze zrobione zęby. Leczenie bez bólu i bez stresu, nawet znieczulenie zrobione bez bólu. Bardzo polecam, żeby nie wracać co dentysty.

Moje wcześniejsze kontakty z lokalnym dentystą zaowocowały wieloletnim "rozwodem" z lekarzami tejże profesji, oczywiście do czasu. Z uwagi na wcześniejsze doświadczenia tym razem postanowiłem zasięgnąć opinii znajomych, a w ich rezultacie trafiłem do dr Marty Sadowskiej. Stres podczas pierwszej wizyty zniknął bardzo szybko. Okazało się, że zastrzyk znieczulający nie musi boleć - ba, nawet go nie poczułem! Cały zabieg przebiegł bardzo sprawnie, wychodziłem szczęśliwy z nową plombą . Od tamtego razu z czystym sercem polecam Panią doktor komu tylko mogę. Teraz przeglądy to przyjemność, dodatkowo ostatnio skorzystałem z piaskowania (polecam!).

Najlepsza Doktórka na świecie!!! Zdecydowanie zna się na swojej pracy, 100% zadowolenia i satysfakcji! Jak ktoś boi się dentysty to po wizycie u dr Sadowskiej strach minie bezpowrotnie!! Pozdrawiam i bardzo dziękuję za profesjonalizm!