lekarz Marta Siedlec

Pediatra

Najlepsza pani doktor,midą sympatycy, super podejście do pacjenta, lekarz którego w tych czasach ciężko spotkać - z powołania.

Lekarz na plus 6 podejście do dzieci rewelacja leczenie super bez antybiotyków chyba ze musi być to ostateczność, nie spotkałam się z taką doktorką która by tak była oddana pracy jak Pani doktor moje uszanowanie. Jeżeli ktoś ma kłopoty z dzieckiem i nie wie co jeszcze robić to polecam doktorkę.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR, CUDOWNA OSOBA, WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI, CIERPLIWA, WYROZUMIAŁA, TŁUMACZY CIERPLIWIE CHOROBĘ I METODY LECZENIA, NIE OSZCZĘDZA NA BADANIACH Z CHĘCIĄ DAJE SKIEROWANIA NA BADANIA. DOSTĘPNA O KAŻDEJ PORZE POD TELEFONEM, DORADZI PRZEZ TELEFON NIE OD RAZU KARZE PRZYJEŻDŻAĆ PRYWATNIE, NIE JEST PAZERNA NA PIENIĄDZE (JAK INNI LEKARZE ZA PIENIĄDZE MILI, A W PRZYCHODNI PO CO PRZYSZŁAŚ TU). PANI DOKTOR WSZĘDZIE JEDNAKOWO PODCHODZI DO PACJENTA NIEZALEŻNIE CZY PRYWATNIE CZY W PRZYCHODNI. POLECAM PANIA DOKTOR WIEM CO MÓWIĘ LECZY ONA CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ

Polecam bardzo dobry lekarz, jest to osoba która ma pojęcie , podejście do dziecka , opisując chorobę mówi o leczeniu i zapobieganiu itp.

życiowy lekarz widać że lubi dzieci dyspozycyjna pod telefonem o każdej porze nie robi problemu żeby doradzić przez telefon przez co oszczędza się czas i pieniądze jeżeli czegoś nie jest pewna odsyła do specjalisty nie leczy na własną rękę miła uprzejma często przyjmuje w godzinach dyżuru za co nie bierze pieniędzy co żadko się zdarza u innych lekarzy nie krytykuje rodziców pamięta swoich małych pacjentów super lekarz

nigdy jeszcze nie spotkałam tak świetnego lekarza jest miła cierpliwa dostępna o każdej porze dnia i nocy lubi dzieci bez problemu udziela rad przez telefon przyjmuje publicznie i prywatnie za prywatną wizyte jeżeli się nie ma pieniążków to nie chce żeby płacono polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom:)życzę Pani wszystkiego co najlepsze za swoją dobroć-dziękuje że Pani jest!

Bardzo dobra lekarka , miła , świetnie dogaduje się z dziećmi , bada dokładnie , jest konkretna - jednym słowem osoba godna polecenia i jako pediatra , i jako pulmonolog.

Pani doktor z powołania. Miła, uprzejma, słucha, dokładnie wszystko tłumaczy, pomogła i mojemu dziecku i mnie.

lekarz z powołania osoba kompetentna godna zaufania ze świetnym podejściem do dzieci wyrozumiała i fachowiec w swojej dziedzinie a teraz takich ze świeczką szukać...

dobra mina to nie wszystko- brak kompetencji

dobra mina to nie wszystko- brak kompetencji

Wciąż poszukujesz "Pediatra Przeworsk"?

Przeworsk

Ogrodowa 17
37-700 Przeworsk
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów