lek. dent. Marta Siniło

Zdecydowanie odradzam. W Klinice Sielska została mi założona korona przez panią doktor Siniło, która po roku wypadła. Od początku korona przeszkadzała mi w zgryzie- pani doktor Siniło spiłowała ją jak i przeciwległe zęby po jej założeniu zapewniając, że korona z czasem ściemnieje. Dwukrotnie w ciągu roku w odstępach 6 miesięcznych byłam w Klinice Sielskiej ponieważ w dalszym ciągu korona przeszkadzała mi w zgryzie. W odpowiedzi pani doktor Sielska jak i pani doktor Siniło w dalszym ciągu piłowały zarówno koronę jak i przeciwległe zęby. Korona została spiłowana łącznie na około 1mm, ile przeciwległe zęby- trudno jest ocenić. Aktualnie po konsultacjach z innymi stomatologami dowiedziałam się, że korona nie mogła się trzymać również dlatego, że ilość zęba była niewystarczająca i wymagane jest wówczas założenie wkładu koronowo-korzeniowego. Zamiast tego korona została przyczepiona do wypełnienia zasłaniającego korzenie. W związku z tym, wypadając odsłoniła je. Pytałam się zarówno pani doktor Siniło jak i dzwoniłam do Kliniki Sielskiej czy mam zabezpieczyć ząb powiedziano mi, że nie. Dzięki posłuchaniu tych zaleceń w chwili obecnej potrzebuję ponownego leczenia kanałowego.
Kontaktowałam się z Kliniką Sielska, otrzymałam informację, że korona ma prawo odcementować się po roku, jest to wina mojego zgryzu, a wszelkie próby odzyskania przeze mnie wydanych pieniędzy nazwane zostały „wyłudzaniem pieniędzy”.
Aktualnie czeka mnie batalia sądowa, korona, która wypadła spowodowała, że prawdopodobnie nie uda się uratować zęba i będzie trzeba go usunąć.
Na podstawie mojej korespondencji z Kliniką Sielską mam podstawy przypuszczać, że nie jestem jedynym pacjentem, który znalazł się w takiej sytuacji. Jeżeli ktokolwiek to czytający ma podobne doświadczenia z Kliniką Sielska lub z panią doktor Siniło bardzo prosiłabym o kontakt.

Profesjonalne podejście i wykonanie zabiegu. Pani doktor jest ekspertem w swojej dziedzinie. Staranna, cierpliwa i sympatyczna.