lekarz Marta Stolarz

2,7
2,2
2,7

Lekarz o podanych parametrach nie istnieje w Centralnym Rejestrze Lekarzy.

Lekarz o podanych parametrach nie istnieje w Centralnym Rejestrze Lekarzy.

Mam bardzo złe zdanie o Pani Doktor. Jest zawsze spóźniona, nieuprzejma, traktuje pacjenta z góry i ma problemy z odczytywaniem wyników badań krwi. Mam wrażenie, że w ogóle ich nie odczytuje. Parę razy zdarzyło mi się, że nie zareagowała na ewidentnie kiepskie wyniki badań. Nie polecam nikomu.

Jestem pacjentem pani doktor Marty Stolarz od wielu lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Najważniejsze jest to, że zawsze chce i co najważniejsze potrafi pomóc cierpiącemu człowiekowi. Odkąd pamiętam przed jej gabinetem ustawiają się długie kolejki pacjentów i mimo długiego czasu oczekiwania nikt nie rezygnuje. Oby więcej takich. Wdzięczny pacjent.

Nie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Leczę się u dr Stolarz już od wielu lat, jest kompetentna, miła, zawsze trafia z diagnozą. Mąż i córka również korzystają z wiedzy pani doktor i są zadowoleni. Jedynie do czego mogę się przyczepić to do oczekiwania na przyjęcie,również uważam, że godziny wizyty powinny być wyznaczane. Ja również nie znoszę oczekiwać pod drzwiami na wizytę. Ale to chyba nie jest wina lekarza ??? pacjentka

pacjentka

Niewstety musze sie zgodzic z poprzednia opinią. Byłem u dr Stolarz tylko 2 razy ale zamierzam zmienić lekarza 1 go kontaktu. Nie wiem czy problem tkwi w sytemie czy w wypaleniu zawodowym, ale kobieta jest zupełnie pozbawiona emocji i empatii wobec pacjentów. A sposób przyjmowania bez rejestracji na godziny i czekanie 3 godziny pod gabinetem uważam za karygodny !!!! Jestem osoba pracujacą która nie ma czasu ani ochoty na siedzenie pod drzwiami gabinetu przez kilka godzin i wdychanie zarazków od innych pacjentów. Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor ani przychodni ...

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor ani przychodni NZOZ Kraków Południe ul. Szwedzka 27 w Krakowie.

Niepunktualna, niedouczona, niesympatyczna, nieżyczliwa osoba, która najwyrazniej jest już znudzona pacjentami i robi wszystko żeby ich do siebie zniechecić. W moim przypadku bardzo skutecznie i po roku korzystania z fatalnych usług tej pani wypisuje sie z Przychodni przy ul. Szwedzkiej w Krakowie. A każdemu kto szanuje swój czas i zdrowie gorąco odradzam !!!!!

A każdemu kto szanuje swój czas i zdrowie gorąco odradzam !!!!!