lekarz Marta Szwetka-Labus

Pulmonolog, Pediatra

Przestrzegam!!!! Ta pani może i była dobra, ale 30 lat temu. O mało moje dziecko nie umarło na zapalenie płuc w dzisiejszych czasach. Nikomu nie polecam. W pewnym wieku nie powinno się już po prostu pracować. Jedyna pozytywna rzecz to uprzejmość. Nigdy więcej nie pójdę do lekarza, który powinien być na emeryturze od 20 lat.

Moja opinia jest maxymalna. Lekarz z powołania w 100%. Wiek potwierdza jej doswiadczenie zawodowe. Jak dla mnie niech zyje 100 lat i dalej leczy. Wiecej takich lekarzy jak Pani Dr.Wyciagnela moje dziecko z ciaglego brania antybiotykow.

Fantastyczna lekarka.Leczyła mnie gdy byłam dzieckiem,teraz leczy moje maluchy.Lekarz z ogromnym doświadczeniem,wiedzą i praktyką,potrafi wyciągnąć z niejednej opresji.Cały czas jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Czasem stawia zaskakujące diagnozy, które jednak zawsze się sprawdzają. Do tego jest przemiłą i niezwykle cierpliwą osobą, dbającą o komfort psychiczny małych pacjentów..Panią doktor polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z prawdziwego powołania.

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

Pani Doktor leczy moje dziecko 3 miesiąc z bardzo dobrym skutkiem,córka chorowała i co 2 tygodnie miała przepisywany antybiotyk,gorączka 40*i ostry kaszel.Dzięki lekarce wyszliśmy z tego problemu.To że P.Doktor jest starszą osobą potwierdza jej doswiadczenie.Polecam z wielkim szacunkiem!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po dwóch miesiącach leczenia w państwowej placówce dopiero ona postawiła prawidłową diagnozę po zbadaniu dziecka i dopiero ona go wyleczyła. Świetny specjalista o bardzo dużym doświadczeniu między innymi w zakresie leczenia alergii. Bardzo polecam.

niepolecam pani doktor studia kończyła kupe lat temu a szkolić sie trzeba całe życie ,słaba niepolecam

Pani doktor leczyła mnie jak byłam niemowlakiem a teraz leczy moje dziecko, naprawde polecam

Raczej nie polecam - standardowe, mało czułe podejście szczególnie do dziecka - tysiąc recept, straszenie rodziców, błędna diagnoza - do kitu z taką lekarką

tragedia!!! wyłudziła ode mnie pieniądze, a niczym nie pomogła!! NIE POLECAM TEJ LEKARKI....TYLKO NAZWISKIEM MYŚLI, ŻE NAGONI SOBIE PACJENTÓW!!