lek. dent. Marta Szymańska-Paweleclek. dent. Marta Szymańska-Pawelec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

pani dr Marta Szymanska Pawelec profesjonalne podejsćie do malego pacjenta ,tlumaczy dokladnie krok po kroku odpowiada na pytania rodziców .Na pierwszej wizycie objasnila caly plan dzialania i kosztorys .Jestem pod wielkim wrażeniem umiejetnosci pani doktor widac że zna śie na tym co robi .Jestem wdzieczna pani doktor za wyleczenie zobków u mojej córeczki i fantastyczne podejscie calego zespolu .Co tu dużo mówic dziecko zadowolone to i rodzice szczesliwi dziekuje.

Do Pani doktor trafiłam z 4 letnim synkiem. Zawsze był bardzo "ostrożny" z zaufaniem dentyście, natomiast już po pierwszej wizycie całkowicie zaufał Pani doktor. Podejście do dziecka asystentki i dr Marty są naprawdę godne pochwały. W rezultacie pracy załogi Dentim Clinic, mój syn posiada zdrowe ząbki. Czekamy teraz z niecierpliwością na ząbki stałe ;) Ja z czystym sumieniem polecam :)