lekarz Marta Trapszo-Myga

Neurolog

Pani Doktor jest niezwykle wnikliwym oraz dociekliwym lekarzem. Cechuje ją cierpliwość, dokładność oraz szeroko rozumiane empatyczne podejście do pacjenta. W moim przypadku po 3 wizytach widać wyraźnie poprawę w zakresie problemu, z którym się zgłosiłam do Pani Doktor. Szczerze polecam!

Pani Doktor jest super lekarzem i specjalistą. Cierpliwie wysłuchała mnie i dokładnie zbadała, celnie postawiła diagnozę, która potwierdziła się w badaniu rezonansu, na który mnie wysłała.Prosto wyjaśniła na czym polega mój problem i dała trafne leki. Polecam wizyty u tej Pani doktor.

Pani Doktor to wspaniały lekarz, bardzo kompetentna , rzetelna , z prawdziwym ludzkim podejściem do pacjenta . W szpitalu otoczyła mnie troskliwą opieką i postawiła trafną diagnozę .To lekarz z powołaniem . Dziękuję i wszystkim polecam.

Pani doktor jest dobrym lekarzem, dokładnie bada i wsłuchuje się w problem pacjenta, leczę się u niej już trochę, poleciłem też swojej szwagierce- obydwoje jesteśmy zadowoleni. Zawsze mam wypisane recepty i wiem co dalej robić, jakie trzeba zrobić badania. Zachwalam szczerze.

Pani doktor jest bardzo życzliwym człowiekiem. Zawsze znajdzie czas na wytłumaczenie wyników i jaka jest choroba. Zrobiła u mnie badania takie jakie trzeba było i zaleciła leczenie które mi pomogło. Wcześniej chodziłam po lekarzach i nie było skutku. Polecam Panią doktor, jest do tego miła i sympatyczna.

Na temat tego lekarza wypowiem się bardzo niekorzystnie. Pani doktor pracuje w szpitalu w Bolesławcu. Zignorowała bardzo poważne objawy u mojej mamy. Nie potrafiła odczytać wyników badania EMG, które było kluczowe dla postawienia prawidłowej diagnozy. Przepisła lek, który znacznie pogorszył stan zdrowia pacjentki, a na koniec wypisała w stanie "dobrym" do domu, bez konkretnych wskazówek i porad. Nie polecam tego lekarza, brak mi nawet słów by opisac jak wielki mam do niej żal. Mama jest chora niuleczalnie, diagnoza jest za późno, a postawił ją ktoś kto ma bardzo duże doświadczenie i łapał się za głowę czytając bzdury jakie pani doktor Trapszo-Myga napisała w wypisie ze szpitala. Brak słów...