mgr Marta Wachowskamgr Marta Wachowska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Wachowska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Serdecznie zapraszam do skorzystania z porad oferowanych przez mnie w gabinecie dietetycznym. Jestem dietetykiem klinicznym -ukończone studia medyczne oraz mgr inż Technologii Żywności i Żywienia człowieka. Ukończyłam również kursy: Trenera Personalnego oraz Dietetyka Sportowego udokumentowane certyfikatami oraz zaświadczeniami międzynarodowymi.

Pani Marta pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Większość dietetyków, których odwiedziłam poddawało się, gdy po 3-4 tygodniach waga się nie ruszała, a nawet podskakiwała do góry. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z diety ustalonej przez Pani doktor- prosiłam o posiłki proste i szybkie w przygotowaniu i taki jadłospis otrzymałam. Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce. Niesamowicie inteligenta i przesympatyczna kobieta. Zawsze uśmiechnięta i ogromnie motywująca do działania. Polecam !!!

Polecam !!!

Pani Marta to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałam, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałam dobrą motywację. Dieta naprawdę może być smaczna i urozmaicona a ćwiczenia po ujrzeniu rezultatów sprawiać radość.Ciągle towarzyszyły mi bóle brzucha, po wykonaniu testu food detective okazało się, że nietoleruje laktozy. Gdy Pani dietetyk wycofała produkty z laktozą z mojej diety samopoczucie poprawiło sie o 100% .Wyniki mówią same za siebie styczeń 2015 104 kg - teraz 73 kg! Pozdrawiam wszystkich walczących!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Martą, była ona bardzo przyjemna i profesjonalna a do tego przynosiła założone efekty. Pani Marta jest bardzo miłą i otwarta osobą przez co współpraca z nią jest czystą przyjemnością. Gorąco polecam!

Po raz pierwszy trafiłam na dietetyka z powołania ! Diet w swoim życiu miałam już naprawdę wiele.. Po raz pierwszy udało mi się schudnąć. Niektórzy dietetycy po 2 -3 tyg potrafili mi powiedzieć, że niestety taka moja uroda ... że jestem grubokoścista. Od lipca schudłam 11 kg i chudnę dalej! kontakt z panią Martą jest non stop ! Jeśli ja nie pisze, pisze pani Marta, czy wszystko w porządku, czy ćwiczyłam, czy piję wodę... Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić - i poleciłam już wielu znajomym. Same posiłki : smaczne, ...

lipca schudłam 11 kg i chudnę dalej! kontakt z panią Martą jest non stop ! Jeśli ja nie pisze, pisze pani Marta, czy wszystko w porządku, czy ćwiczyłam, czy piję wodę... Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić - i poleciłam już wielu znajomym. Same posiłki : smaczne, zdrowe i sycące. Polecam !

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wyjaśniła dokładnie moje schorzenie- zespół nadwrażliwego jelita. Zrobiłam wszystkie dodatkowe badania i po wyeliminowaniu niektórych produktów w diecie, wkońcu zaczęłam normalnie funkcjonować, bez uciążliwych bóli i skurczy. Naprawdę nie wierzyłam już, że cokolwiek moze się zmienić. Zapisałam się do Pani doktor z polecenia koleżanki, żeby zrzucić trochę kilogramów a okazało się, że przy utracie wagi znikają również moje nieprzyjemne dolegliwości:) Pierwszy lekarz, który zalecił mi dodatkowe badania i powiedział cokolwiek o mojej przypadłości. Otrzymałam od Pani Marty najnowsze doniesienia o ZJN- artykuły, prywatne ...

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Pani doktor wyjaśniła dokładnie moje schorzenie- zespół nadwrażliwego jelita.
Naprawdę nie wierzyłam już, że cokolwiek moze się zmienić. Zapisałam się do Pani doktor z polecenia koleżanki, żeby zrzucić trochę kilogramów a okazało się, że przy utracie wagi znikają również moje nieprzyjemne dolegliwości:) Pierwszy lekarz, który zalecił mi dodatkowe badania i powiedział cokolwiek o mojej przypadłości. Otrzymałam od Pani Marty najnowsze doniesienia o ZJN- artykuły, prywatne zapiski z konferencji...
Pani doktor niewiarygodnie kompetentna, przemiła i ogromnie zaangażowana.
Szczerze polecam każdemu.

Anioł nie kobieta:) Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała jasno moje wyniki, które przyniosłam na wizytę. Pierwszy raz lekarz wytłumaczył mi jasno, dlaczego dany parametr np z morfologii jest ...

Anioł nie kobieta:)
Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała jasno moje wyniki, które przyniosłam na wizytę. Pierwszy raz lekarz wytłumaczył mi jasno, dlaczego dany parametr np z morfologii jest podwyższony lub obniżony i co on tak naprawdę oznacza:)
Pani doktor bezsprzecznie posiada ogromna wiedzę w swojej specjalizacji.
Widać gołym okiem, że kocha to co robi i angażuje się w sytuację pacjenta w 100 %.
Swoją energią i naturalnością, naprawdę sprawia, że chce się coś ze sobą zrobić!

Warto spotkać taką osobę na swojej drodze :)
Wspaniała ... polecam

Profesjonalistka z niezwykłym podejściem do dzieci, nauczyła moją córkę regularnego jedzenia oraz, że woda to nie jest najgorsze zło :) Dziecko w końcu jest aktywne i chętnie pomaga w przygotowywaniu posiłków.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią doktor. Rzetelne i pełne profesjonalizmu podejście, Pani doktor zawsze przemiła i uśmiechnięta, po wizycie zawsze miałam lepszy humor:) Zredukowałam ponad 12 kg tkanki tłuszczowej i wiem, że jest to zasługa Pani doktor, gdybym sama chciała się odchudzać, po drodze wiele razy bym z pewnością nie wytrzymała i odpuściła. Tutaj nie było o tym mowy, częste kontrole powodowały, że miałam ogromną motywacje do dalszej pracy. Jest to lekarz bardzo kompetentny, gdy tylko pojawiało się jakieś pytanie, dzwoniłam i za każdym razem otrzymywałam merytoryczną odpowiedź. ...

Jest to lekarz bardzo kompetentny, gdy tylko pojawiało się jakieś pytanie, dzwoniłam i za każdym razem otrzymywałam merytoryczną odpowiedź. Świetny jadłospis- jadłam to co tak naprawdę lubię. Z pewnością utrzymam teraz wagę, ponieważ jedzenie wkońcu sprawia mi przyjemność i dzięki Pani Marcie dostrzegłam jak racjonalne odżywianie wpływa na moje samopoczucie i stan np. cery , włosów. Wkońcu nauczyłam się być zorganizowana. Jestem naprawdę pod wrażeniem tej Pani doktor.
Polecam wszystkim

Profesjonalna i przesympatyczna Pani doktor. Widać, że wartością nadrzędna jest dla Pani Marty najlepsze samopoczucie pacjenta. Sama jestem lekarzem i mimo to nie potrafiłam sama pokonać swojej otyłości. Gubił mnie brak czasu i wieczne wymówki. Pani Marta nie jest pierwszym dietetykiem z którym miałam okazje współpracowac, jednak jest to jedyna osoba, która potrafila zmienić moje myślenie o odżywianiu i zmobilizować do działania. Jest to przemiła i bardzo ciepła kobieta, od której optymizm bije po oczach. Zawsze uśmiechnięta :) Pani dietetyk bezsprzecznie posiada ogromna wiedzę, która potwierdzają moje wyniki badań. W tym miesiącu odstawiłam leki, ktore z założenia powinnam brac do końca zycia. Jestem ogromnie wdzięczna i życzę Pani doktor ogromnych sukcesów zawodowych. Zaangażowanie w sytuacje pacjenta jest u tej Pani niespotykane w dzisiejszych czasach.
Polecam

Świetna kobieta! Przede wszystkim profesjonalistka z indywidualnym podejściem do pacjenta. Ustala jadłospis i ćwiczenia tak, by wszyscy byli zadowoleni ;) W tamtym roku schudłam 8 kg w lekko ponad 6 tygodni ;) Miła, życzliwa osoba. Doradzi, zmotywuje i pomoże osiągnąć upragniony cel. Gorąco polecam! ;)