prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Choroby zakaźne, Hepatolog, Transplantolog

Bardzo polecam tą panią, to doswiadczony lekarz i naukowiec, sam tytuł naukowy profesora który posiada mówi sam za siebie. Ja pani doktor zawsze już będę wdzięczna bo na jej oddziale wyprowadzony na prostą został bardzo źle rokujący członek mojej rodziny. To lekarz z ogromną wiedza, duża kultura osobista i empatia, utwierdza mnie w tym fakt że pani profesor nie przyjmuje prywatnie, a tylko i wyłącznie w szpitalu czyli tam gdzie są naprawdę potrzebujący ludzie i bez znaczenia jest dla niej status materialny pacjenta tylko zdrowie.

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

Najwyższa kompetencja i wysoka kultura osobista, jedyną wadą jest to, że nie przyjmuje prywatnie.