Marta Widera-Kędryna

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień. Bardzo lubię zawód, który wykonuję. Spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie zawsze cennym i indywidualnym doświadczeniem.
Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, u których problemy natury psychicznej utrudniają, uniemożliwiają funkcjonowanie w różnych sferach życia - rodzinnej, osobistej, zawodowej, w związkach, w relacjach z innymi ludźmi.

Zapraszam na konsultacje.

Więcej na stronie internetow...

Szczerze polecam Panią Martę. Jestem wdzięczna za sesje terapeutyczne, dzięki którym udało mi się przepracować traumę, naprawić relacje z rodzicami i sobą oraz oderwać się od nałogu. Poprawiłam jakość życia, jestem bliżej autentycznej siebie i czuję, że jestem na dobrej drodze :) Pani Marta stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której udało mi się otworzyć. Dziękuję!

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Serdecznie polecam. Długo wahałam się przed podjęciem decyzji o terapii, na szczęście trafiłam na taką terapeutkę jak pani Marta. Spotkania okazały się bardzo pomocne w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłam. Pani Marta to osoba życzliwa, kompetentna, bardzo mi pomogła.