Pani Marta to świetny psycholog. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu bardzo pomogła. Wyjaśniła nasz problem i pokazała jak sobie z nim radzić. Jest przy tym bardzo empatyczna i moje dziecko bardzo jej zaufało. Serdecznie polecam, tym bardziej że nie ma w Gdyni psychologów, którzy tak skutecznie prowadzą terapię u dzieci.

Zwróciłem się o pomoc, kiedy już nie radziłem sobie ze wszystkim,byłem zbyt słaby psychicznie i podatny na złe emocje, z powodu problemów ze snem, niskiej samooceny, pełno stresu i kilku problemów, które się nałożyły.Tak trafiłem do Pani Marty. Było pełno wątpliwości, trudnych chwil. Teraz jest lepiej, inaczej patrzę na wiele spraw i umiem lepiej panować nad swoimi emocjami i udało mi się wyjść na prostą .Polecam!

Niestety nie jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku. Nie polecam. Jak dla mnie nie potrafi podejść do pacjenta, lekarz zachowujący dystans, zimna osobowość.

Pani Marcie zawdzięczam bardzo wiele. Minęło ponad pół roku od pierwszego spotkania, a moje życie wróciło na właściwy tor. Momentami było ciężko, ale ze spotkania na spotkanie zaufanie rosło. Pani Marta to kompetentna osoba, pełna empatii, ale także i dystansu. Ciepło i wsparcie jakim zostałam obdarzona, było dla mnie niesamowicie ważne. Czułam, że mam wokół siebie ludzi, którzy pragną mi pomóc. Polecam Panią Psycholog najszczerzej jak potrafię. Mogę powiedzieć, że trudny czas już za mną - Pani Marta pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji mimo, iż z początku nie wierzyłam w to, że ktokolwiek może mi pomóc.

Pełna chęci niesienia pomocy, profesjonalna a zarazem bardzo ciepła osoba. Pomogła mi odnaleźć właściwą drogę. Osoba godna zaufania, polecam.