lek. dent. Marta Wilska

Miła i profesjonalna,nigdy nie miałam kłopotu ze zrobionymi przez nią zębami. Wizyta z dziećmi również była bezstresowa.

bardzo dobry lekarz mila atmosfera, wysoka jakosc uslug i co wazne niedrogo a korona wyglada idealnie dlatego polecam !!!

swietny lekarz, cierpliwie tłumaczy, doradzi jak trzeba, szybko pracuje i nie naciąga na niepotrzebne rzeczy, nic tylko polecać

Pogada, doradzi (techników itd.), a przede wszystkim wyleczy. Warto dojechać z Poznania (również ze względu na ceny).

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Miałam trudną pracę protetyczną do wykonania (most) i polecono mi dr Wilską. Efekt był jak dla mnie zaskakujący. Pani dr współpracuje ze świetnym technikiem (Paweł Nadolski też polecam !!!) i razem tworzą małe dzieła sztuki. I wszystko za naprawdę rozsądną cenę.

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak kompetentną osobę. Musiałam zrobić szybko koronę i trafiłam na Pani doktor z polecenia znajomej. Efekt pracy (i jej tempo) bardzo miło mnie zaskoczył. Bez najmniejszych wątpliwości polecam !

Zdecydowanie polecam. Nowy gabinet, widać że pani Doktor się stara. Bardzo kompetentny lekarz. Szybko, sprawnie (mimo że mój problem nie był taki prosty) i przede wszystkim baaardzo miła atmosfera. Na pewno wrócę.