lekarz Marta Wiśniewskalekarz Marta Wiśniewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Marta Wiśniewska

Ginekolog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalistką w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. W latach 2012-2019 odbyłam szkolenie specjalizacyjne w Powiatowym Szpitalu w Nysie a następnie w Ślaskim Instytucie Matki i Noworodka w Chorzowie.

W okresie 2019-2021 pracowałam jako Starszy Asystent w Oddziale Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Powiatowego w Czeladzi. Obecnie zdobywam doświadczenie w pełnym zakresie operatywny ginekologicznej a także onkologicznej jako Asystent w oddziale Ginekologii i Położnictwa w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Stale pogłębiam wiedzę uczestnicząc w Konferencjach i Sympozjach w zakresie rożnych metod leczenia, by móc zaproponować jak najlepsze rozwiązanie danego problemu. Od 2015r. współpracuję z Centrum Medycznym Graniczna, gdzie przekrój pacjentek pozwolił jej na zdobycie odpowiedniego doświadczenia oraz poznania problemów i oczekiwań na każdym etapie życia kobiety oraz w Body Care Clinic w Katowicach, gdzie wykonuję również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.