Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Pani Marta uratowała mi życie. W 2017 roku trafiłem na psychoterapię, która doprowadziła mnie do paranoi i myśli samobójczych, potem była 2 terapeutka, pomogła w jakimś stopniu wyjść z paranoi, to była uczciwa kobietą, ale nie mogliśmy ruszyć dalej. Trafiłem na Panią Martę na początku 2020. Nie jestem wierzący, ale powiem tak: Dzięki Bogu!!!! Bo ja sam byłem tak rozwalony wewnetrznie, miałem szczęście, że na kochaną Panią Martę natrafiłem. Jest bardzo, bardzo empatyczną osobą, bardzo inteligentną i ma wspaniały warsztat terapeutyczny. Jest wspaniałym terapeutą. Cały czas żałuję, że nie trafiłem na nią od razu. Jeśli czytasz teraz moją opinię, daję Ci słowo honoru. Nie trać pieniędzy i czasu na kogoś innego. Jeśli nie będzie miała terminu, zapytaj czy będzie miała i poczekaj. Ta kobieta to mistrzyni świata. Ja się nie mogę doczekać kolejnych wizyt. Byłem bardzo ciężkim przypadkiem, już tak się nie czuję. Po każdym spotkaniu jest 100 razy lepiej. Trzeba się tylko otworzyć i nie bać, Pani Marta nie ocenia, ona po prostu pomaga, skutecznie! Dominik W.

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Kiedyś wstydziłem się terpaii rodzinnej, ale gdy poszliśmy do Pani Marty moje zdanie na temat takiej terapii szybko się zmieniło. Dziekluje z całego serca

Juz dawno nie spotkałam się z tak kompetentnym psychologiem, które potrafi świetnie doradzić i przede wszystkim słuchać.

Marta Wiśniewska cechuje się przede wszystkim życzliwością, profesjonalnym i indywiidualnym podejściem do pajenta. Brawo, oby tak dalej.

Jestem bardzo wdzieczna Pani Wiśniewskiej za uratowanie małżeństwa, dzieki jej terpaii. Jest to kobieta o na prawde wielkim sercu. Dziękuje

Profesjonalna i fachowa pomoc w ratowaniu małżeństwa. Nie spodziewałam się tak szybkich efektów. Dzieki

Pani psycholog wyciągnęła mnie z ciężkiego załamania nerwicowego, potrafiłem dzieki niej pozbierać się po rozstaniu z dziewczyną. Jestem bardzo wdzięczny.

Pani Wiśniewska potrafi przeprowadzić bardzo skuteczną terpaie małżeńską. NA pewno nie tylko my uratowaliśmy dzieki niej nasz związek ale wiele innych rodzin, które widzieliśmy nie raz w poczekalni

Byłem razem z dzieckiem u tego psychologa i muszę przyznać, że bardzo nam pomogła. Mocno kompetentna kobieta i przede wszystkim bardzo zyczliwa.