Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej pani psycholog.Jest bardzo miła i życzliwa, fachowe podejście.Co najwazniejsze to przede wszystkim czlowiek i tak traktuje swoich pacjentów.

Dzieki Pani Marcie Wiśniewskiej moja rodzina została uratowana. Obdudowaliśmy wzajemny szacunek, zaufanie. Bardzo jesteśmy wdzięczni.

Bardzo dobry psycholog specjalizujacy sie w terpaii rodzinnej. Polecam wszystkim serdecznie, warto sie wybrac.

Terapia rodzinna przyniosła oczekiwany rezultat. Jestem bardzo wdzięczny za poświecony czas, każdą radę oraz zaangażowanie

Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych psychologów w Warszawie. Moje małżenstwo wyszło na prosto dzięki terapii u Pani Marty!

Najlepszy psycholog z jakim miałem do czynienia. Jestem szczęśliwy, że trafiłem właśnie do pani doktor Marty Wiśniewskiej. Jest to bardzo skuteczny fachowiec, który pomógł mi szybko uporać się z moimi fobiami.

Pani doktor ujęła mnie swoim serdecznym podejściem, otwartością i empatią. Potrafi doskonale wczuć się w sytuację pacjenta i znaleźć odpowiedni rodzaj terapii. Jest bardzo dobrym fachowcem, mistrzem w swojej dziedzinie.

Jeśli szukasz dobrego psychologa, to z całego serca polecam panią doktor Martę Wiśniewską. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pani doktor jest kompetentnym lekarzem, z doskonałym podejściem do pacjenta, cierpliwie tłumaczy przebieg choroby. Jest kulturalna i sympatyczna.

Bardzo dobry psycholog, najlepszy fachowiec, a do tego miły, uśmiechnięty, otwarty człowiek. Polecam w 100%.

Według mnie pani Marta jest jednym z najlepszych psychologów z jakimi miałam okazję współpracować. Doskonale potrafi wczuć się w położenie pacjenta, niezwykle empatyczna, otwarta, ciepła, a przy tym rzeczowa i konkretna.