Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

1. Wizyty u tej Pani psycholog są zawsze o czasie, nie trzeba czekać w poczekalni niewiadomo ile na swoją kolejkę. Jeśli są przewidywane opóźnienia- zawsze informuje SMSem. Podczas wizyty również wszystko OK.

Najlepszy psycholog z jakim miałem do czynienia. Jestem szczęśliwy, że trafiłem właśnie do pani doktor Marty Wiśniewskiej. Jest to bardzo skuteczny fachowiec, który pomógł mi szybko uporać się z moimi fobiami.

Jestem mile zaskoczona podejściem tej pani Psycholog do mojego problemu. Już kilka razy byłam u różnych osób po poradę, ale cóż... nie wyszlo. Jestem bardzo zadowolona. Polecam :) Izabela Kwit

Jestem bardzo zadowolona. Polecam :) Izabela Kwit

Według mnie pani Marta jest jednym z najlepszych psychologów z jakimi miałam okazję współpracować. Doskonale potrafi wczuć się w położenie pacjenta, niezwykle empatyczna, otwarta, ciepła, a przy tym rzeczowa i konkretna.

Jestem bardzo zadowolona z leczenie u pani doktor Wiśniewskiej. Jest wysokiej klasy specjalistą, potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i zastosować odpowiednie leczenie. Niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta osoba, która potrafi dotrzeć do pacjenta.

Pani doktor ujęła mnie swoim serdecznym podejściem, otwartością i empatią. Potrafi doskonale wczuć się w sytuację pacjenta i znaleźć odpowiedni rodzaj terapii. Jest bardzo dobrym fachowcem, mistrzem w swojej dziedzinie.

Pani Marta Wiśniewska ma bardzo dobre podejście do dzieci. Podziwiam za zapał, cierpliwość i zrozumienie. Świetnie wszystko tłumacz (co trzeba z dzieckiem ćwiczyć w domu etc). Rewelacja- polecam: Mama Antka

Marta Wiśniewska to super psycholog. Można się do niej udać z każdym problemem, a na pewno wysłucha i znajdzie racjonalne wyjście z sytuacji. Jak najbardziej polecam- Michał G

Pani Wiśniewska potrafi przeprowadzić bardzo skuteczną terpaie małżeńską. NA pewno nie tylko my uratowaliśmy dzieki niej nasz związek ale wiele innych rodzin, które widzieliśmy nie raz w poczekalni

Do takich psychologów aż chce się chodzić. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Marta Wiśniewska okazuje wielkie wsparcie i jej porady są na prawdę skuteczne i przydatne.