Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Razem z żoną chodziłem do tej Pani na terapię małżeńską. Dzięki tej terapii nasze małżeństwo przetrwało kryzys. Zawdzięczamy to oczywiście Pani Marcie.

Pani psycholog wyciągnęła mnie z ciężkiego załamania nerwicowego, potrafiłem dzieki niej pozbierać się po rozstaniu z dziewczyną. Jestem bardzo wdzięczny.

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Bardzo mi się podoba podejście Pani Marty do swoich pacjentów. Zawsze usmiechnieta, słucha z zaciekawieniem i stara się pomóc jak najlepiej.

bardzo dobra psychoterapeutka. Dzięki Pani Marcie inaczej patrzę na świat i otaczające mnie problemy. Oby więcej takich psychologów z powołania.

Problem lęków i niskiej samooceny z Panią Martą stał się błahostką. To kobieta o wielkiej wiedzy i dużym doświadczeniu.

również jestem zadowolona z wizyty u Pani psycholog Marty Wiśniewskiej. Nie mam żadnych uwag. I jak najbardziej polecam.

Wszystko OK, kobieta wie jak pomagać i jak dotrzeć do pacjenta. Odnosi się z szacunkiem i pełnym zrozumieniem.

Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych psychologów w Warszawie. Moje małżenstwo wyszło na prosto dzięki terapii u Pani Marty!

Marta Wiśniewska to najlepszy psycholog w całej stolicy. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Serdecznie Polecam, Karina G

Serdecznie Polecam,
Karina G