Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Najważniejszą cechą dobrego psychologa według moich mniemań jest empatia i zainteresowanie drugim człowiekiem. Właśnie tego oczekiwałam podczas wizyty u Pani Marty Wiśniewskiej. Na szczęście moje oczekiwania zostały zaspokojone. Ta Pani Psycholog jest na prawdę kompetentna i zna się na tym co robi.

Wszystko OK, kobieta wie jak pomagać i jak dotrzeć do pacjenta. Odnosi się z szacunkiem i pełnym zrozumieniem.

Jestem mile zaskoczona podejściem tej pani Psycholog do mojego problemu. Już kilka razy byłam u różnych osób po poradę, ale cóż... nie wyszlo. Jestem bardzo zadowolona. Polecam :) Izabela Kwit

Jestem bardzo zadowolona. Polecam :) Izabela Kwit

Myślałam, że moje życie nie ma już sensu. Nie uśmiechałam się, nic mi się nie chciało, całymi dniami leżała bym wpatrując się w telewizor. Córka zabrała mnie na terapie do Pani Marty i dzięki niej nabrałam chęci do życia. To się nazywa psycholog!!

bardzo dobra psychoterapeutka. Dzięki Pani Marcie inaczej patrzę na świat i otaczające mnie problemy. Oby więcej takich psychologów z powołania.

Wizyta w porządku. Podejście psychologa również bez zastrzeżeń. Miła, komunikatywna pani psycholog. Wszystko OK.

miałam okazję być już u kilku psychologów w warszawie, ale pani Marta Wiśniewska okazała się być starzałem w 10tkę. To przede wszystkim człowiek, który potrafi zrozumieć drugiego człowieka i wie jak mu doradzić.

Miła i przyjazna atmosfera podczas terapii. Uprzejmość i przede wszystkim rozumienie. Jestem zadowolony i mogę polecić.

Jestem zadowolony i mogę polecić.

1. Wizyty u tej Pani psycholog są zawsze o czasie, nie trzeba czekać w poczekalni niewiadomo ile na swoją kolejkę. Jeśli są przewidywane opóźnienia- zawsze informuje SMSem. Podczas wizyty również wszystko OK.

Pani Marta Wiśniewska ma bardzo dobre podejście do dzieci. Podziwiam za zapał, cierpliwość i zrozumienie. Świetnie wszystko tłumacz (co trzeba z dzieckiem ćwiczyć w domu etc). Rewelacja- polecam: Mama Antka