Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Marta Wiśniewska cechuje się przede wszystkim życzliwością, profesjonalnym i indywiidualnym podejściem do pajenta. Brawo, oby tak dalej.

Pani Marta Wiśniewska to świetny psycholog. Jestem pełna podziwu jej profesjonalizmu oraz wiedzy jak i doświadczenia.

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji u Pani marty Wiśniewskiej, to na prawdę fantastyczny i godny polecenia psycholog.

Miła i przyjazna atmosfera podczas terapii. Uprzejmość i przede wszystkim rozumienie. Jestem zadowolony i mogę polecić.

Jestem zadowolony i mogę polecić.

Juz dawno nie spotkałam się z tak kompetentnym psychologiem, które potrafi świetnie doradzić i przede wszystkim słuchać.

Profesjonalna i fachowa pomoc w ratowaniu małżeństwa. Nie spodziewałam się tak szybkich efektów. Dzieki

Dzieki Pani Marcie Wiśniewskiej moja rodzina została uratowana. Obdudowaliśmy wzajemny szacunek, zaufanie. Bardzo jesteśmy wdzięczni.

Bardzo dobry psycholog, najlepszy fachowiec, a do tego miły, uśmiechnięty, otwarty człowiek. Polecam w 100%.

Wizyta w porządku. Podejście psychologa również bez zastrzeżeń. Miła, komunikatywna pani psycholog. Wszystko OK.

swietne podjście miła atmosfera bogate doświadczenie pełen profesjonalizm ogromna wiedza i determinacja POLECAM

swietne podjście
miła atmosfera