Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Razem z żoną chodziłem do tej Pani na terapię małżeńską. Dzięki tej terapii nasze małżeństwo przetrwało kryzys. Zawdzięczamy to oczywiście Pani Marcie.

Ze swojej strony moge również dodać pozytywna opinie dla Pani Marty. Super kobietka z poczuciem humoru, bardzo otwarta i ma swietne podejscie do dzieci.

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji u Pani marty Wiśniewskiej, to na prawdę fantastyczny i godny polecenia psycholog.

Marta Wiśniewska to najlepszy psycholog w całej stolicy. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Serdecznie Polecam, Karina G

Serdecznie Polecam,
Karina G

Problemy młodzieży to często temat tabu, ale ja ze swoją córką postanowiłem spróbować u psychologa. Wyszło nam wszystkim to na dobre.Pani Marta Wiśniewska ma ogromną wiedze i doświadczenie

Bardzo dobry psycholog, do Pani Marty trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pierwszy raz byłam u psychologa i bardzo się cieszę, że własnie u takiego.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani psycholog Marta Wiśniewska wie jak rozmawiać z pacjentem i przede wszystkim go uwaznie słucha. Nie byłam na wizycie z jakimś konkretnym problem, ot tak chciałam się poradzić w pewnej sprawie. czas porozmawiać z kimś obcym. Dziękuję Pani bardzo :)

swietne podjście miła atmosfera bogate doświadczenie pełen profesjonalizm ogromna wiedza i determinacja POLECAM

swietne podjście
miła atmosfera
bogate doświadczenie
pełen profesjonalizm
ogromna wiedza i determinacja
POLECAM

Czasem zdarzy mi się udać do psychologa, przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wyluzowaną i pełną pasji pania psycholog.

Pani Marta Wiśniewska to świetny psycholog. Jestem pełna podziwu jej profesjonalizmu oraz wiedzy jak i doświadczenia.