W latach 1991-1996 studiowała na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie w ramach studiów podyplomowych z zakresu implantologii stomatologicznej. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu uzyskała:
- w 1999 roku pierwszy stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej,
- w 2005 roku tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej,
- w 2012 roku Curriculum Implantologiczne, którego program jest objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System),
- w 2016 ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na KWSPZ w Krakowie.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii stworzyła od podstaw. W lutym 2017 przeniosła do nowej siedziby przy ul. Wł. Żeleńskiego 86, w którym pracuje zespół bardzo dobrych lekarzy. Profesjonalizm i nowoczesne technologie cechują to miejsce, a piękny uśmiech i zadowolenie pacjentów to wizytówka Dentimy.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu protetyki stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Po "leczeniu" kanałowym mam poważne problemy ze zdrowiem. Szkoda, że przed takim "leczeniem" lekarz nie informuje o grożących niebezpieczeństwach, a potem lekarz odmawia wyrwania zęba, jakoś dziwnie inni lekarze też! Trudno coś co nie służy zdrowiu nazwać leczeniem, służy to jedynie napędzaniu biznesu kosztem zdrowia, cierpienia innych pod przykrywką najnowszej medycyny! Tu fragment artykułu odważnego medyka: "Zakażenia bakteryjne nie dają się wykryć poprzez zwykłą diagnostykę RTG. Niejednokrotnie na zdjęciu RTG wszystko wygląda idealnie, natomiast w kanałach korzeniowych trwa passa bakterii, która skutecznie osłabia organizm. Jeśli zjawisku temu towarzyszy choroba ogólna lub układowa, np. cukrzyca czy stwardnienie rozsiane, spadek biologicznego potencjału może w niektórych sytuacjach stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta." Umieszczam tę informację, ponieważ po leczeniu kanałowym dwóch zębów przez Panią Zinkow pojawiła się po latach torbiel w zatoce szczękowej i mam zapuchniętą minimalnie lewą stronę twarzy. Występuje złe samopoczucie i zmęczenie. Kiedy poszłam z tym na wizytę Pani Zinkow poinformowała mnie oglądając RTG zębów, że jest wszystko OK, że zęba nie trzeba usuwać i że przesadza dentystka, która powiedziała mi, że teraz wyrwanie jest niebezpieczne i może stanowić zagrożenie dla życia. Oczywiście za te informacje słono zapłaciłam jako konsultację, nawet więcej niż podano mi na recepcji. Lekarze każą robić RTG, bo chcą mieć "świeże", a wiadomo, że jest to rakotwórcze i tak biznes medyczny się kręci. Ja nie mówię tu o źle wykonanym leczeniu tylko o konsekwencjach dla zdrowia. Zęby leczone kanałowo to tak jakby w sobie mieć trupa tak powiedziała jedna lekarka naturopatka i zapewne to prawda. Wiadomo, że lekarze mający z tego leczenia dochód zaprzeczą, ewentualnie zarobią na RTG, zabiegu chirurgicznym, teście na toksyczność zęba, do tego dojdą inni specjaliści itd.

"Zakażenia bakteryjne nie dają się wykryć poprzez zwykłą diagnostykę RTG. Niejednokrotnie na zdjęciu RTG wszystko wygląda idealnie, natomiast w kanałach korzeniowych trwa passa bakterii, która skutecznie osłabia organizm. Jeśli zjawisku temu towarzyszy choroba ogólna lub układowa, np. cukrzyca czy stwardnienie rozsiane, spadek biologicznego potencjału może w niektórych sytuacjach stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta." Umieszczam tę informację, ponieważ po leczeniu kanałowym dwóch zębów przez Panią Zinkow pojawiła się po latach torbiel w zatoce szczękowej i mam zapuchniętą minimalnie lewą stronę twarzy. Występuje złe samopoczucie i zmęczenie. Kiedy poszłam z tym na wizytę Pani Zinkow poinformowała mnie oglądając RTG zębów, że jest wszystko OK, że zęba nie trzeba usuwać i że przesadza dentystka, która powiedziała mi, że teraz wyrwanie jest niebezpieczne i może stanowić zagrożenie dla życia. Oczywiście za te informacje słono zapłaciłam jako konsultację, nawet więcej niż podano mi na recepcji. Lekarze każą robić RTG, bo chcą mieć "świeże", a wiadomo, że jest to rakotwórcze i tak biznes medyczny się kręci. Ja nie mówię tu o źle wykonanym leczeniu tylko o konsekwencjach dla zdrowia. Zęby leczone kanałowo to tak jakby w sobie mieć trupa tak powiedziała jedna lekarka naturopatka i zapewne to prawda. Wiadomo, że lekarze mający z tego leczenia dochód zaprzeczą, ewentualnie zarobią na RTG, zabiegu chirurgicznym, teście na toksyczność zęba, do tego dojdą inni specjaliści itd. Dużo zdrowia i 5 gwiazdek.

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Lekarz godny zaufania i polecenia. Kocha to co robi :) uprzejma i miła :) zajmuję się pacjentem z pełnym zaangażowaniem. Dobrze tłumaczy. Lekarz znakomity. Nawet za bardzo się nie stresowałam :))

Rewelacyjny specjalista. Byłam już u wielu lekarzy, ale doktor Zinkow jest zdecydowanie najlepsza. Zaufanie na 100%!

Dziękuję Pani Doktor za wieloletnie ratowanie i odratowanie resztek mojego marnego uzębienia. Efekty świetne, zarówno zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalizm w każdym calu, wielka kultura osobista i spokój udzielający się pacjentowi w trudnych chwilach oraz osobowość i fachowość budzące zaufanie. Nawet u takiego weterana jak ja. Po wcześniejszych przejściach z innymi lekarzami ( pewnie chcieli dobrze, ale nie zawsze wychodziło- z niedostatku wiedzy, chęci czy możliwości sprzętowych ) nie liczyłam na nic dobrego, a spotkało mnie wielkie szczęście, ze trafiłam na Panią Doktor. Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ...

Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ludzi nie brakuje. Na szczęście takie umiejętności i zaangażowanie na rzecz pacjenta obronią się same.
Ceny jak ceny - w Polsce przynajmniej 5 razy niższe niż w Stanach. Każdy ma wybór, może pójść do gabinetu, w którym pracuje się na tanich materiałach. Ja wiele lat temu popełniłam taki błąd - nie polecam.
Uprzedzam potencjalne ataki i pomówienia padalców: nie jestem rodziną ani opłaconym klakierem, a jedynie wdzięcznym, wymagającym i upierdliwym często pacjentem :)

Jestem pacjentką od wielu lat, chodzą tu także moje dzieci, dr Zinkow to znakomity dentysta, zresztą jakość usług całego Zespołu oceniam bardzo wysoko, polecam z czystym sumieniem. Gdyby ktoś miał pytania służę telefonem 606233527

Jestem pacjentką od wielu lat, chodzą tu także moje dzieci,

ja dojeżdżam ok.70 km,to o czymś świadczy

ja dojeżdżam ok.70 km,to o czymś świadczy