Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

Kasia

Terapia bardzo mi pomogła, aczkolwiek nie została zakończona i gdyby nie mój wyjazd, spełniłaby moje oczekiwania do końca.Kontakt z terapeutą był bardzo dobry, bardzo empatyczne, ciepłe podejście i dbałość o samopoczucie rozbitego i zagubionego pacjenta. Wymiernymi korzyściami z terapii było wejście na inny poziom rozumienia drugiego człowieka, a co za tym idzie uruchomienie się nowych mechanizmów, dość uniwersalnych, pozwalających poczynić krok do przodu na drodze rozwoju osobistego. Polecam.

Polecam.

U Pani Marty byłam ponad dwa lata temu. Była uprzejma i dociekliwa. Stawiała różne mi zadania, które pomagały mi pokonać moj problem. Od tego czasu czuję się dużo pewniejszą osobą, która nie płacze z byle powodu i zna swoją wartość

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236