mgr Marta Zygmanowska - Mykajmgr Marta Zygmanowska - Mykaj - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Dietetyk

www.qdiecie.pl

www.qdiecie.pl

Swoją poradnie nazwałam Q DIECIE, to również hasło które towarzyszy mi w pracy, idące w parze z słowami NA ZDROWIE, KU MĄDREMU ŻYWIENIU. Tym kieruję się w pracy z pacjentami. Holistyczne podejście i szukanie złotego środka to najważniejsza broń dietetyka. Umiejętności przychodzą z doświadczeniem, a to zdobywałam już na studiach. Mianowicie wiedzę przekazano mi na Uniwersytecie Medycznym oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Istotne jest to, że oferuję również wiz...

Pani Marta, świetny specjalista-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.W dodatku ma bardzo serdeczne i taktowne podejście do pacjenta.

Miałam dietę ułożoną pod chorobę jak i zdrowy tryb życia. Dieta perfekcyjnie dobrana również do stylu życia- łatwa i przyjemna 😊 Otrzymałam również mnóstwo cennych wskazówek żywieniowych. Polecam- pełen profesjonalizm

Polecam- pełen profesjonalizm

Marta jest bardzo zaangażowana w pracę. Kompleksowe podejście i jej kompetencje na bardzo wysokim poziomie gwarantują w pełni profesjonalną obsługę pacjenta.

Wizyta odbyła się w domu. Pełen profesjonalizm. Super podejście. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Jadłospis prosty, nieskomplikowany. Dieta odpowiednio dobrana. Polecam !

Odpowiednia osoba na podpowiednim miejscu :) polecam wybrać się na wizytę, nie wachać się tylko się umawiać :)

Pomocna osoba choć młoda osoba, ale dzięki temu pełna zaangażowania w swoją pracę, a to dziś ważne przy pracy z pacjentem. Bardzo miła osoba.

W końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę. Zna się na swoim fachu. Poświęca dużo czasu, szczegółowo tłumaczy, miła, uprzejma i godna polecenia.

Pani Marta jest naprawdę super specjalistą. Podejście do pacjenta i kompetencje na bardzo wysokim poziomie. No i jest bardzo miła :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Przemęt"?

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
dietetyczna

Leszno

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2