mgr Marta Zygmanowska - Mykajmgr Marta Zygmanowska - Mykaj - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Dietetyk

www.qdiecie.pl

www.qdiecie.pl

Swoją poradnie nazwałam Q DIECIE, to również hasło które towarzyszy mi w pracy, idące w parze z słowami NA ZDROWIE, KU MĄDREMU ŻYWIENIU. Tym kieruję się w pracy z pacjentami. Holistyczne podejście i szukanie złotego środka to najważniejsza broń dietetyka. Umiejętności przychodzą z doświadczeniem, a to zdobywałam już na studiach. Mianowicie wiedzę przekazano mi na Uniwersytecie Medycznym oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Istotne jest to, że oferuję również wizyty domowe, co jest kluczowe w przypadku dietoteapii osób, które ze względu na stan zdrowia nie mają możliwości przyjechać do gabinetu.

Dzięki Pani Marcie moje życie uległo całkowitej odmianie.Wszystkie codzienne czynności po utracie zbędnych kilogramów wykonuję z wielką przyjemnością.Wskazówki żywieniowe które otrzymałam spowodowały utratę 30 kg i nie było to żadne katowanie .Jem normalnie tzn. 5 posiłków co 4 godziny.Są pewne produkty które wykluczyłam ze swojego jadłospisu ale bez nich da się żyć.Czuję sie wspaniale nareszcie chce mi się żyć.Pani Marcie będę wdzięczna do końca życia.DZIĘKUJĘ

Pani Marta, świetny specjalista-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.W dodatku ma bardzo serdeczne i taktowne podejście do pacjenta.

Marta jest bardzo zaangażowana w pracę. Kompleksowe podejście i jej kompetencje na bardzo wysokim poziomie gwarantują w pełni profesjonalną obsługę pacjenta.

Pomocna osoba choć młoda osoba, ale dzięki temu pełna zaangażowania w swoją pracę, a to dziś ważne przy pracy z pacjentem. Bardzo miła osoba.

W końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę. Zna się na swoim fachu. Poświęca dużo czasu, szczegółowo tłumaczy, miła, uprzejma i godna polecenia.

Miałam dietę ułożoną pod chorobę jak i zdrowy tryb życia. Dieta perfekcyjnie dobrana również do stylu życia- łatwa i przyjemna 😊 Otrzymałam również mnóstwo cennych wskazówek żywieniowych. Polecam- pełen profesjonalizm

Polecam- pełen profesjonalizm

Pani Marta jest naprawdę super specjalistą. Podejście do pacjenta i kompetencje na bardzo wysokim poziomie. No i jest bardzo miła :)

Odpowiednia osoba na podpowiednim miejscu :) polecam wybrać się na wizytę, nie wachać się tylko się umawiać :)

Wizyta odbyła się w domu. Pełen profesjonalizm. Super podejście. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Jadłospis prosty, nieskomplikowany. Dieta odpowiednio dobrana. Polecam !