lekarz Martyna Kluzińska

Dermatolog

Kto trzyma w przychodni taką wariatkę, przyszłam z krostkami pod skórą powiedziała że to do kosmetyczki trzeba iść z nerwami powiedziała czy się zgadzam na usunięcie w gabinecie zabiegowym, a ja głupia się zgodziłam podzióbała mi twarz, potem posmarowała mi twarz azotem ciekłym wyszłam cała czerwona, dwa tygodnie goiła mi się twarz.Nic nie pomogła a dołki zostały.

powiedziała czy się zgadzam na usunięcie w gabinecie zabiegowym,
a ja głupia się zgodziłam podzióbała mi twarz, potem
posmarowała mi twarz azotem ciekłym wyszłam cała czerwona,
dwa tygodnie goiła mi się twarz.Nic nie pomogła a dołki zostały.

Bardzo lubię, Panią Doktor i polecam wszystkim. Tanie i skuteczne leczenie ;p pozd

Ludzie ja nie wiem czy wam placa za to ze piszecie takie rzeczy. Bylem z pieprzykami na plecach, nawet nie obejrzala ich dokladnie a juz pisala mi skierowanie do chirurga zeby wycinac... Powiedziala ze nic sie nie dzieje ale tak na wszelki wypadek... A wszystko to z papierosem w ustach i otwartym oknem, postraszyla mnie jak diabli wczesniej bylem u innych lekarzy i wszyscy twierdzili, ze nic sie nie dzieje ale nie zalecali wycinania... Nie wiem czy jest dobra czy nie ale palic pety podczas wizyty pacjeta... i straszyc smiercia ...

Ludzie ja nie wiem czy wam placa za to ze piszecie takie rzeczy.
Bylem z pieprzykami na plecach, nawet nie obejrzala ich dokladnie a juz pisala mi skierowanie do chirurga zeby wycinac... Powiedziala ze nic sie nie dzieje ale tak na wszelki wypadek... A wszystko to z papierosem w ustach i otwartym oknem, postraszyla mnie jak diabli wczesniej bylem u innych lekarzy i wszyscy twierdzili, ze nic sie nie dzieje ale nie zalecali wycinania... Nie wiem czy jest dobra czy nie ale palic pety podczas wizyty pacjeta... i straszyc smiercia bez komentarza
pozdrawiam

bardzo miła, kompetentna lekarz , potrafi leczyć pacjenta nie tylko drogimi reklamowanymi srodkami ale przede wszystkim skutecznymi za małe pieniądze, leki robione to jej specjalnosć

Chyba kompetentna,ale metody leczenia stere,nie nowoczesne.

Chyba kompetentna,ale metody leczenia stere,nie nowoczesne.

Wiele mówi.Chyba zna się na rzeczy.Leczenie tradycjonalne,takie jak u innych dermatologów.Tylko po co stosuje tak duzo hormonów np.Dexametazonu.Piszą go wszystkie dermatolożki z ul.Lekarskiej i Tochtermanna.

wspanialy lekarz z sercem i oddaniem potrafi szybko i skutecznie leczyc diagnozy sa wlasciwe

wspanialy lekarz z sercem i oddaniem
potrafi szybko i skutecznie leczyc
diagnozy sa wlasciwe

Wspaniały lekarz. Godny polecenia wszystkim zmagającym się z problemami dermtologicznymi.

Świetna osoba!!Naprawdę polecam wszystkim!

Świetna osoba!!Naprawdę polecam wszystkim!