lekarz Martyna Szurmińska

Psychiatra

Bardzo dobry specjalista, potrafiący nawiązać świetny kontakt z pacjentem.To bardzo sympatyczny i rzeczowy fachowiec! Zdecydowanie polecam!!!

z cała pewnością godna polecenia.Kompetentna,uprzejma.życzliwa oby więcej takich lekarzy ,widać ze lekarz z powołania.

z cała pewnością godna polecenia.Kompetentna,uprzejma.życzliwa
oby więcej takich lekarzy ,widać ze lekarz z powołania.

Czekająca rodzina zwróciła mi uwage-wchodziłaś skulona, wychodziłaś wyprostowana. Po wcześniejszych kontaktach z psychiatrami nie miałam dobrych wspomnien. Teraz wychodziłam spokojna, bez wstydu i skrępowania,poczułam sie bezpiecznie, nie było ocen.Choroba to choroba, a ja poczułam ,że jestem przede wszystkim kobietą, której ktoś chce pomóc. Dziękuję Pani doktor za zrozumienie!

Z całego serca polecam tego lekarza! Pani Doktor potrafi bardzo trafnie ocenić stan zdrowia pacjenta, stawiając bardzo dobrą diagnozę. Jest nie tylko świetnym specjalistą ale też wspaniałym człowiekiem!

Bardzo dobra ,serdeczna ,ciepła,kompetentna z dużą wiedzą,stara się pomóc choć jako ordynator psychiatri nie ma dużo czasu to zawsze znajduje chwile dla pacjentów ,jest bardzo cierpliwa i uprzejma

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wałbrzych"?

Cogito

51-149 Wrocław
Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów