lek. dent. Marwan Obadi

Pan Doktor zakładał mi koronkę na jedynkę. Jest super. W ogóle nie czuję, że mam coś na zębie, że to nie w całości mój ząb. Kilka wizyt i po sprawie, cena przystępna. Pan Doktor sympatyczny i z humorem. Polecam w 100 procentach.

Przyjechałem z Gdyni na weekend do Radomia. W przypadku bólu zęba w sobotę o godz. 15.00 nikt nie odbierał, albo proponowali poniedziałek... Natomiast Pan lekarz Obadi: 1) przyjął mnie od razu ( w sobotę) na godzinę 16.20 ( mimo, że pracują do 16.00) 2) wyjaśnił dlaczego tak jest, co będzie robił, co robi krok po kroku, i co mam dalej robić. Wyjaśnił dlaczego tak robi a nie inaczej. Wspomniał o zagrożeniach i służył pomocą następnego dnia w niedzielę (w razie czego) 3) uprzejmy, delikatny z dobrym podejściem do pacjenta 4) ...

Przyjechałem z Gdyni na weekend do Radomia.
Natomiast Pan lekarz Obadi:
3) uprzejmy, delikatny z dobrym podejściem do pacjenta
4) mimo ciężkiego przypadku (ząb daleko wysunięty "8") nie zrobił na odwal się, tylko podjął dodatkowe próby ingerencji w zęba aby był usatysfakcjonowany.
5) ząb przestał boleć i bez bólu mogę wrócić do Trójmiasta aby tam usunąć zęba u chirurga szczękowego (On nie mógł wyrwać, bo istniało prawdopodobieństwo urwania korony i korzenie by zostały)
6) koszt niespodziewanie niski. Stosunek jakości/cena usługi to mistrzostwo świata.

Reasumując, z czystym sumieniem bardzo polecam dentystę M. Obadi. Jeśli bym się leczył w Radomiu, to zawsze wrócę do niego, bo mi pomógł i zrobił to tak jak oczekiwałem.

Nigdy nie pisze komentarzy ale tutaj musiałem, bo naprawdę polecam!

Sto procent zadowolona z wizyt u Pana doktora. Polecam wszystkim. Fachowa, rzetelna i przemiła obsługa.

Pan doktor słabo mówi po polsku,więc rozmowy nie było. Zrobił mi 2 szyjki i obie plomby wyleciały po 2 tygodniach. Nie polecam.

Wspaniały lekarz! Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy boją się dentysty. Pan doktor jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Barbara

Barbara

POLECAM PANA DOKTORA,Z PROFESJĄ I EMPATIĄ PODCHODZI DO PACJENTA,ATMOSFERA PRAWIE RODZINNA PODCZAS BADANIA.POLECAM TAKIE POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE.

Polecam wszystkim a zwłaszcza tym " boidudkom" doktora Marwana Obadi !!! Nie byłam u dentysty 9 lat. Wczoraj sytuacja zmusiła mnie do tego żeby tego samego dnia dostać się do dentysty. Udało się i na szczęście trafiłam na najlepszego dentyste na świecie. Podejscie do pacjenta super. Tłumaczy każdy ruch, opisuje co się dzieje z zębem, jak będzie wyglądało leczenie. Bardzo sympatyczny człowiek co dla ludzi jak ja ( panicznie bojacych się dentysty ) jest bardzo ważne. Jedynym minusem jest to ze nie przyjmuje dorosłych na NFZ ale cena jaka zapłaciłam za wizytę przekladajac na to co i ile mi zrobił z zębem nie jest wysoka. A co najważniejsze trauma i strach minęły a ja chętnie udam się na kolejną wizytę :).

Godny polecenia lekarz , fachowo i bezboleśnie dokonał ekstrakcji zęba.Lekarz bardzo przystępny uprzejmy z dużą wiedzą medyczną.Polecam!

Fantastyczny, delikatny, fachowy. I bardzo przystępne ceny. Nie spodziewałam się tak doskonałego połączenia u dentysty.