lekarz Maryla Pietrzyńska

Nie zgodzę się z opinią, że chętnie wypisuje antybiotyki. Mam dwójkę dzieci, jedno 7 letnie, drugie 9 miesięcy i za każdym razem gdy musieliśmy przyjąć antybiotyk (do tej pory na szczęście tylko 2 razy) Pani doktor najpierw wypytywała nas dokładnie o to, czy już wcześniej dziecko było leczone antybiotykami, tłumaczyła dlaczego tym razem bez antybiotyku się nie obejdzie, a przede wszystkim bardzo dokładnie zbadała dziecko. Zdarzyła nam się też raz sytuacja, w której Pani doktor Pietrzynska, mimo pewnych wątpliwości antybiotyku nie przepisała i był to trafiony pomysł bo dziecko wyzdrowiało bez niego. Mam pełne zaufanie do tej Pani i mogę ją z czystym sumieniem polecić.

Mila, sympatyczna, ale nie zawsze trafia z lekami do danej choroby, chetnie i czesto przepisuje antybiotyk... nie zawsze dobrze diagnozuje

Super Pediatra. Moje dzieci bardzo lubią do niej chodzić. Zawsze dokładnie dobrane leki ,wszystko dokładnie wytłumaczone ,po prostu super :)

super lekarz. nigdy mnie nie zawiodła. zna się na tym co robi. bardzo uprzejma.

super lekarz. nigdy mnie nie zawiodła. zna się na tym co robi. bardzo uprzejma.