lek. dent. Marzanna Bąk-Nowak

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Panią doktor wszystkim pacjentom.

oceniam Panią doktor na 5, bardzo dobra specjalistka, w gabinecie super czysto, fachowe podejście, nowoczesny sprzęt, tylko w korytarzu było troche ludzi no, ale tego nie da się uniknąć, jak dobry lekarz to wszyscy do niego idą

byłam u Pani doktor jeszcze w grudniu na początku miesiaca, daje 5 gwiazdek w każdej kategorii, bo nie ma do czego się przyczepić,, bardzo dobra specjalistka, fajny gabinet, nie ma tłoku, wszystko elegancko

Mila i kompetentna dentystka, przystepne ceny, polecam z cala odpowiedzialnościa.

Miałem wybielane zęby lampą,bolały przez 2 dni po zabiegu ale efekt jest super!

Miałem wybielane zęby lampą,bolały przez 2 dni po zabiegu ale efekt jest super!

Lecze się u Pani dr Marzanny bąk-Nowak od 15 lat,bardzo miła i delikatna,zawsze dokładnie wytłumaczy co robi,ratuje nawet bardzo zniszczone zęby,zrobiła mi most na przednich zębach-10 lat sie trzyma a zęby nie do odróżnienia,zdecydowanie polecam