Trafiłam do Pani dr w 2020 roku ( jeszcze do Sosnowca) po tym jak zobaczyłam jej filmy i cudowne metamorfozy uśmiechów. Pani dr Marzanna wykonała u mnie skomplikowane leczenie i odbudowy, a Pani dr Kasia leczenie ortodontyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem doświadczenia i umiejętności obu Pań. Od tamtej pory regularnie chodzę na kontrolę i higienizację zębów. Po każdej kontroli okazuje się, że nie ma nowych ubytków i wszystko jest w porządku. Jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, bo w gabinetach, w których leczyłam się do tej pory, po kontroli zawsze miałam jakieś nowe zęby do leczenie. Generowało to niemałe koszty, no i każde kolejne borowanie było ingerencją w zęby. Skuteczność leczenia u Pani dr Daneckiej jest warta każdej ceny. Klinika w Katowicach na najwyższym, światowym poziomie. Sprzęt, wystrój, przemiła, profesjonalna obsługa. Po higienizacji u Pani Izy mam zęby białe jak po wybielaniu. Polecam z całego serca. Ja już innym stomatologom nie zaufam.

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera. Nigdy nie lubiłam chodzić do dentysty ale wizyta u Pani Daneckiej przekonała mnie, że wcale nie musi być tak źle. Wiele zależy od podejścia lekarza a tutaj było ono bez zarzutu. Dziękuję :)

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera.

Jestem całkowicie zadowolony z usług w gabinecie Pani Doktor Marzanny Daneckiej. Miałem tam leczoną kanałowo górną czwórkę i szóstkę. Zostało jeszcze wyrwanie górnej piątki i wstawienie implantu. Uwag większych nie mam bo po zabiegach ani nie boli ani nie ma żadnych komplikacji.

Miałam straszne dolne zęby. U pani Daneckiej zaproponowano mi licówki porcelanowe. Zdecydowałam się i teraz mam piękny uśmiech. Polecam.

Leczenie implantologiczne u Pani Doktor zakończone pełnym sukcesem. Wszystkie wizyty przebiegały sprawnie i profesjonalnie. Nie było żadnych powikłań. W razie potrzeby, gdy coś mnie niepokoiło mogłem zawsze zadzwonić do kliniki. Za standard leczenia, wspaniały kontakt i rezultaty POLECAM!

Jako, że mam swoje nałogi(kawa, tytoń) miałem bardzo przebarwione zęby, więc postanowiłem coś z tym zrobić. Udałem się na zabieg wybielania zębów do Pani Daneckiej. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, teraz mój uśmiech jest znowy biały, dostałem też zalecenia co robić żeby utrzymać taki stan rzeczy. Polecam.

Nowoczesne leczenie. Wszystko w zassieęgu ręki. Na pierwszej wizycie niezbędne było prześwietlenie i tomografia komputerowa od ręki na już zrobiona. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Cena odpowiada jakości. POLECAM

Najpiękniejsze licówki jakie widziałem. Dobrane do moich naturalnych zębów. Pani Doktor gwarantowała, że będę się nimi długo cieszyć.

W tym gabinecie wykonano mi most porcelanowy. Zdecydowałam się na niego jako tańszą alternatywę dla implantów. Zęby na których został oparty wyleczone i podszlifowane. Samo leczenie bezbolesne. Gabinet czysty i dobrze wyposażony. Ceny niestety nie małe. Jakościowo bardzo dobrze.

Wysoka kultura osobista DR Daneckiej i niemniejsze umiejętności złożyły się na pełne zadowolenie pacjentki. Polecam jak najbardziej