lekarz Marzanna Głowacka

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak źle.Bardzo niemiła,ignoruje pacjenta,nie słucha go,pokazuje swoją wyższość.Źle postawiła diagnozę,źle dobrała okulary,pieniądze wyrzucone w błoto.Nie polecam.

a ja nie dam złego słowa na Pania Dr powiedzieć. Jest rzeczowa, konkretna, zna się na swojej robocie jak nikt. A że nie głaszcze po głowce, bywa oschła, potrafi postawic do pionu, to zaleta- wolę byc dobrze leczony, pieszczoty mam od żony. Zapaliło mi sie oko. Poszedłem na dyżur, tam miła Pani Dr powiedziała, że to nic takiego, krople pomoga. Nie pomogły, po dwóch dniach oko bolało jak nie wiem co, źle widziało. Poszedłem do Dr Głowackiej-jak mnie tylko zobaczyła , kazała biec po kartotekę. Były zastrzyki w oko, sterydy, antybiotyk, kazała pozbyć sie martwego zęba i wyleczyła mnie. Jestem bardzo wdzięczny, bo chodziłem do kontroli co trzy dni, zawsze pod drzwiami tłu pacjentów, a Pani Dr znajdowała dla mnie czas. Bez zadnych dodatkowych profitów! Szczerze polecam Paią D Głowacka, to najlepszy okulista jakiego spotkałem

pani pomimo tego że miałam skierowanie i odcinek ubezpieczeni nie chciała mnie przyjąc na wizytę a na skierowaniu było wyraznie napisane PILNE

Mogę szczerze powiedzieć, że to najgorszy lekarz u jakiego miałam okazję być. Dodam, że nie była to wizyta refundowana z NFZ, co chyba dodatkowo powinno podziałać na niekorzyść ''pani doktor''. Unikajcie jej Państwo szerokim łukiem, wizyta w jej gabinecie to był zmarnowany czas i pieniądze. Wybrałam wizytę u niej tylko dlatego, że moja okulistka nie miała w najbliższym czasie wolnych terminów (widocznie tym charakteryzują się dobrzy specjaliści), a u tej pani bezproblemowo mogłam dostać wizytę już na następny dzień. Wykazała się niezmierną ignorancją pacjenta, była oschła, niemiła (do dziś nie umiem przełamać niechęci), wyjątkowo opryskliwa. W efekcie nie była w stanie zdiagnozować jednaj z najprostszych, oczywistych dolegliwości - postępu krótkowzroczności, który regularnie ma u mnie miejsce od wielu lat. Ta pani nie przepisała mi mocniejszych szkieł (które jak się później okazało rozwiązałyby problem) i odesłała mnie z kwitkiem. Cały czas sprawiała wrażenie oczekującej na ''dodatkowe profity'', co jest dla mnie pogwałceniem etyki lekarskiej. Podsumowując - radzę omijać tę Panią szerokim łukiem. Pozdrawiam!

nosiłem soczewki od lat, coraz częściej musiałem je ściągać, bo oczy piekły i robiły się czerwone. Pani doktor, gdy do niej trafiłem od razu zapytała, czy stosuję sztuczne łzy w ciągu dnia- odpowiedziałem, zgodnie z prawdą, że nikt mi dotąd nie powiedział, że powinienem.Od kiedy używam kropli poleconych przez Panią Dr mogę znowu nosić soczewki długo i bez problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor

Według niej nie mogę nosić szkieł kontaktowych ponieważ mam astygmatyzm, choć nie jest to przeciwwskazanie do noszenia soczewek. Nie wytłumaczyła też dokładniej dlaczego. jestem niezadowolona

byłam z dzieckiem prywatnie, lekarz dała krople do oczu, sprawdziła wzrok

byłam z dzieckiem prywatnie, lekarz dała krople do oczu, sprawdziła wzrok

To świetny specjalista. Miałam uciążliwe pieczenie i łzawienie oczu. Po dokładnym zbadaniu[ także dna oka] zasugerowała mi sprawdzenie hormonów tarczycy, okazało się, że mam niedoczynność. Gdyby nie Pani Doktor, pewnie do dzisiaj nie wiedziałabym, że jestem chora. Teraz zażywam leki od endokrynologa, dobrze się czuję, nawet oczy już mi nie dokuczają.Ale do Pani Doktor chodzę regularnie. Cała moja rodzina też.

Mama miała poważne komlikacje pooperacyjne.Po wizytach w gabinetach Opola i Gliwic znajomi poinformowali nas ,że Kedzierzynie-Kozlu przyjmuje znakomita okulistka dr Marzanna Głowacka.Okazało się to prawdą i Pani Dr uratowała mamie widzenie-mimo innych rokowań innych specjalistów.

Pełen profesjonalizm. Potwierdzona diagnoza wydana przez innego lekarza-okuliste.