lek. dent. Marzanna Lewicka

Ta Pani chyba pomyliła się z zawodem . Nie wiem jak tacy ludzie nie potrafiący leczyć mogą podawać się za stomatologa . Musiałem iść do drugiego stomatologa żeby mi jeszcze raz przeleczył tego samego zęba , bo chyba tą Panią przerosło to leczenie . Teraz powinienem iść z rachunkiem powtórnego leczenia do tej Pani żeby mi oddała kasę za zrobioną fuszerę . Odradzam wizyty u tej Pani ,, stomatolog " .

Mi po leczeniu i zaplombowaniu zęba u tej pani na drugi dzień plomba wypadła i poszłam do innego stomatologa na ponowne zaplombowanie :-(. Także na pewno nikomu nie polecę tej pani stomatolog.